Antaret e humbur

Faqja 6 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga blerta prej 2007-11-29, 14:26

hey mos e kam emrin ne liste une
se erdhaaaaaaaaaaaaaa vete
blerta
blerta
Shkodrane ne Shpirt
Shkodrane ne Shpirt

Antaret e humbur - Faqe 6 Rat1010 Online
Antaret e humbur - Faqe 6 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 39
Vendodhja : london
Registration date : 10/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4536

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga Musafir prej 2007-11-29, 20:25

haha..moj vajza ju te gjitha na keni munguar po kur nuk hyni ne mendojme se nuk iu pelqen me forumi jone!!
Ti Milka po te lexosh reality shown do ta shohesh sa here te kam permenduar... Very Happy Very Happy
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-12-06, 11:30

Ca eshte kjo dhe ku eshte?
****MILKA****
****MILKA****

Antaret e humbur - Faqe 6 Rat1010 Online
Antaret e humbur - Faqe 6 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 24
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4541

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga NEO prej 2007-12-06, 22:07

aha milka, epaske humb fare me duket. Tema per te cilen flet arla eshte kjo KETU
Ne fakt arla te ka permendur shume, mos thuaj qe nuk te ka kujtuar Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Antaret e humbur - Faqe 6 Rat1010 Online
Antaret e humbur - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga triniti prej 2007-12-08, 03:41

ka ber njeri tjeter mungesa ketej???
andi terhiqi veshin ketyre qe mungojne keshtu sikur pa te keq fare Very Happy:D:D

P.S: komplimente per punen Very Happy:D:D Wink

t'puth
triniti
triniti

Antaret e humbur - Faqe 6 Rat1010 Online
Antaret e humbur - Faqe 6 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4547

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga NEO prej 2007-12-08, 14:55

trino, na ka mungu dhe ajo triniti, di gje ti se ku eshte, se kam per ta vdek fare kur te me dali perpara Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Antaret e humbur - Faqe 6 Rat1010 Online
Antaret e humbur - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga triniti prej 2007-12-11, 14:31

vallai dono as une se kam pa me ne qarkullim
se nga ka ik se kam marr vesh akoma Very Happy:D:D
triniti
triniti

Antaret e humbur - Faqe 6 Rat1010 Online
Antaret e humbur - Faqe 6 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4547

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga NEO prej 2007-12-11, 21:54

mundohu te ma gjesh Very Happy:D
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Antaret e humbur - Faqe 6 Rat1010 Online
Antaret e humbur - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga Musafir prej 2007-12-13, 14:15

AJO blerta po na mungon shume!!hyne njehere ne vit dhe nuk kujtohet fare per ne!!!!!! :evil:
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga kosta prej 2008-01-03, 20:59

une kam munguar pasi kam pasur shume pune dhe shkolla nga ana tjeter
kosta
kosta

Antaret e humbur - Faqe 6 Rat1010 Online
Antaret e humbur - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 117
Age : 28
Vendodhja : Elbasan, Albania
Registration date : 10/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4474

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga NEO prej 2008-01-03, 22:56

epo mos mungo me kosta se je afer 50%, edhe pak dhe perjashtohesh nga shkolla, hahahaaaaaa.
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Antaret e humbur - Faqe 6 Rat1010 Online
Antaret e humbur - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-03, 23:00

Kosta edhe po mungoi nuk e perjashton njeri se ka mik jurin dhe mua
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Antaret e humbur - Faqe 6 Rat1010 Online
Antaret e humbur - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga Musafir prej 2008-01-07, 14:20

Erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa un!!!!!!po me sa shoh nuk i paskam munguar njeriu!! :(
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga Angel Girl prej 2008-01-07, 14:36

UAAAAA PO MUA ME KE MUNGUAR ME CUPE...PSE PAK TE DUKET????
Angel Girl
Angel Girl

Antaret e humbur - Faqe 6 Rat1010 Online
Antaret e humbur - Faqe 6 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 301
Age : 34
Vendodhja : JASHTE SHQIPERISE
Koha e lire : gallata me shoqerine,pc,tel,xhiro...etj
Puna : UNIVERSITET
Registration date : 03/08/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4515

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga Musafir prej 2008-01-07, 14:40

Jo ti me mjafton per ter boten!!! :ne qef:
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga Angel Girl prej 2008-01-07, 14:42

U TE VDES UNE....TE KAM XHAN MAJMUNE E VOGEL... :perqafime: :perqafime: :perqafime: :perqafime:
Angel Girl
Angel Girl

Antaret e humbur - Faqe 6 Rat1010 Online
Antaret e humbur - Faqe 6 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 301
Age : 34
Vendodhja : JASHTE SHQIPERISE
Koha e lire : gallata me shoqerine,pc,tel,xhiro...etj
Puna : UNIVERSITET
Registration date : 03/08/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4515

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga Musafir prej 2008-01-07, 14:44

:perqafime: :perqafime: :perqafime: :kiss:
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-08, 19:07

si ke munguar vetem angelit jo Very Happy Very Happy Very Happy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga NEO prej 2008-01-15, 10:24

PO hapim emisionin sot me humbjen e antareve te meposhtem:

milka
triniti
blerta
kosta
kastro

Kush i gjen te telefonoje pran redaksise tone me nr.telefoni 00789 5432 5678 22511235 665423 11234 556

ose te dergoje nje e-mail ne adresen:

antare_te_humbur_qe_kane _humb_per_te_zezen_e_tyre@hotyahoo.com

FLM Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Antaret e humbur - Faqe 6 Rat1010 Online
Antaret e humbur - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-15, 13:10

kosta ka pas shum halle, po do mundohem ta sjell sa me shpejt ne forum Very Happy Very Happy Very Happy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-15, 23:13

Ca hallesh ka pas re? E la e dashura?
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Antaret e humbur - Faqe 6 Rat1010 Online
Antaret e humbur - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-16, 17:53

ju thash qe do jua sillja prap kosten Very Happy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga triniti prej 2008-01-17, 15:58

si s'kane turp keta njerez me qe mungojne k'shu pa te keq fare Very Happy:D:D
triniti
triniti

Antaret e humbur - Faqe 6 Rat1010 Online
Antaret e humbur - Faqe 6 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4547

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-17, 21:39

hahaha, po ti trin nuk ke turp qe mungon edhe kur kthehesh nuk thua as mir se ju gjeta Very Happy Very Happy Very Happy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga NEO prej 2008-01-17, 22:14

@triniti shkruajti:si s'kane turp keta njerez me qe mungojne k'shu pa te keq fare Very Happy:D:D

ehhhh, pse o trin keshtu ti?? e di qe ke pas direktiva nga lart per te mos hyre ketu, po ska gje, ujerat rrjedhin dhe lumi pastrohet .....Very Happy:D
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Antaret e humbur - Faqe 6 Rat1010 Online
Antaret e humbur - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Antaret e humbur - Faqe 6 Empty Re: Antaret e humbur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi