TIFOZAT JUVENTIN

Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-12-24, 21:58

TIFOZAT JUVENTIN Sfondo_juventus_20TE shikojm sa tifoza Shqiptar ka Juventusi e te mblidhemi te gjith ketu TIFOZAT JUVENTIN Bandierajuventusbyniakgu1 ANTARSOHU NE GRUPIN JUVENTIN
Sajmiri
Sajmiri
Administrator
Administrator

TIFOZAT JUVENTIN Rat1010 Online
TIFOZAT JUVENTIN Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 35
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4433

http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga jorgo_dr prej 2008-12-25, 21:04

forca juve,do e fitojme kampionatin dhe champions. :gezuar:
jorgo_dr
jorgo_dr
cun durrsak
cun durrsak

TIFOZAT JUVENTIN Rat1010 Online
TIFOZAT JUVENTIN Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendodhja : Durres
Koha e lire : gallata me shoqerine
Registration date : 28/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4377

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga jorgo_dr prej 2008-12-25, 21:49

TIFOZAT JUVENTIN Juventus_8_1280x1024
jorgo_dr
jorgo_dr
cun durrsak
cun durrsak

TIFOZAT JUVENTIN Rat1010 Online
TIFOZAT JUVENTIN Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendodhja : Durres
Koha e lire : gallata me shoqerine
Registration date : 28/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4377

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-13, 15:47

juventus ........ ja dhe stadiumi i rri ku do luaj skuadra jone e dashur
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

TIFOZAT JUVENTIN Rat1010 Online
TIFOZAT JUVENTIN Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4252

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga Sajmiri prej 2009-04-13, 16:58

ka lezet stadiumi jemi skuader ne sjemi si ato tjerat
Sajmiri
Sajmiri
Administrator
Administrator

TIFOZAT JUVENTIN Rat1010 Online
TIFOZAT JUVENTIN Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 35
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4433

http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-13, 17:02

ashtu eshte ....tani na duhet vetem te heqim ca parasite si molinaro dhe zebina nga juventusi
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

TIFOZAT JUVENTIN Rat1010 Online
TIFOZAT JUVENTIN Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4252

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga Sajmiri prej 2009-04-13, 17:06

normal se do hiqen videon e vendosa ketu
Sajmiri
Sajmiri
Administrator
Administrator

TIFOZAT JUVENTIN Rat1010 Online
TIFOZAT JUVENTIN Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 35
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4433

http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-13, 17:10

shume...flm un e provota ta vendosja videon por nuk ja arrita dote qellimit
po ky buffon po mer funde fare
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

TIFOZAT JUVENTIN Rat1010 Online
TIFOZAT JUVENTIN Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4252

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga Sajmiri prej 2009-04-13, 17:10

HIMNI I JUVES
Sajmiri
Sajmiri
Administrator
Administrator

TIFOZAT JUVENTIN Rat1010 Online
TIFOZAT JUVENTIN Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 35
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4433

http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-13, 17:23

sajmir aty ke foto e avatarit je afer hartave te vjetra te ILIRISE?
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

TIFOZAT JUVENTIN Rat1010 Online
TIFOZAT JUVENTIN Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4252

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga Sajmiri prej 2009-04-13, 17:42

PO ATY
Sajmiri
Sajmiri
Administrator
Administrator

TIFOZAT JUVENTIN Rat1010 Online
TIFOZAT JUVENTIN Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 35
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4433

http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-13, 20:11

Ne listen e merkatos verore shtohen edhe 2 emra te tier (1) ....quhet Ivan Obradovic eshte 20 vjeē luan si mbrojtes fashe te Partizani i Beogradit ,flitet per nje roberto karlos i ri
por nuk mungon konkorenca e bajer menyut fiorentines dhe sampdoria qe jane te interesuar per talentin e ri(2)...Ivan Rakitic flitet si pas ardhesi i nedved...21 vjeēari eshte mesfushor kroat dhe luan ne bundesligen gjermane me shalke 04 dhe tashme shihet si lojtar i komletuar dhe i domozdoshem per junentusin e te ardhmes
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

TIFOZAT JUVENTIN Rat1010 Online
TIFOZAT JUVENTIN Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4252

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga julian_m prej 2009-05-02, 19:55

EJ I THEM TIFOZAVE TE JUVES BRAVO BRAVO PER VENDIN QE NA LAT NE KAMPIONAT. UN JAM ME MILAN. EDHE QE TA DINI LOJTARET E JUVES MARIN DROG E KA POHUAR EDHE ZIDAN KUR KA LUJT ME JUVEN
julian_m
julian_m

TIFOZAT JUVENTIN Rat1010 Online
TIFOZAT JUVENTIN Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 27
Vendodhja : tirane
Registration date : 06/01/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4031

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga snaiper prej 2009-05-02, 21:03

@julian_m shkruajti:EJ I THEM TIFOZAVE TE JUVES BRAVO BRAVO PER VENDIN QE NA LAT NE KAMPIONAT. UN JAM ME MILAN. EDHE QE TA DINI LOJTARET E JUVES MARIN DROG E KA POHUAR EDHE ZIDAN KUR KA LUJT ME JUVEN
me duket e kunderta, nuk e imagjinoj si ata pensionistat e milanit akoma kane 90" ne kembe ah ah ah :qesh me lot: beni qefe derisa te keni berlusknin
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

TIFOZAT JUVENTIN Rat1010 Online
TIFOZAT JUVENTIN Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4252

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-04, 17:04

[quote="snaiper"]
@julian_m shkruajti:EJ I THEM TIFOZAVE TE JUVES BRAVO BRAVO PER VENDIN QE NA LAT NE KAMPIONAT. UN JAM ME MILAN. EDHE QE TA DINI LOJTARET E JUVES MARIN DROG E KA POHUAR EDHE ZIDAN KUR KA LUJT ME JUVEN


hajde mendim hajde po a ka ndonje sportist qe nuk mer drog tashi???????????????

te gjith te drogum jan pa perjashtim....
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

TIFOZAT JUVENTIN Rat1010 Online
TIFOZAT JUVENTIN Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6905

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-04, 17:12

o cuna po si nuk e kam pa un kte teme moooo.............

ja ku po ju bashkohem dhe un tifozave te juventusit..............

[size=24]forrrrrzzzzzzaaaaaa jjuveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[/size] jemi me te miret........... :bukur:
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

TIFOZAT JUVENTIN Rat1010 Online
TIFOZAT JUVENTIN Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6905

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga snaiper prej 2009-05-06, 23:29

DINO shkruajti:o cuna po si nuk e kam pa un kte teme moooo.............

ja ku po ju bashkohem dhe un tifozave te juventusit..............

[size=24]forrrrrzzzzzzaaaaaa jjuveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[/size] jemi me te miret........... :bukur:
mire se erdhe....mbau fort per te shtunen se ka per te qene termet i forte
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

TIFOZAT JUVENTIN Rat1010 Online
TIFOZAT JUVENTIN Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4252

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TIFOZAT JUVENTIN Empty Re: TIFOZAT JUVENTIN

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi