FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga kukulla_br prej 2007-07-24, 18:48

Very Happy Very Happy JA UN PSH ISHA NE MBR E MATURES SE NJE KUSHURIRE ........KALUAM SH MIR
kukulla_br
kukulla_br

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rat1010 Online
FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 24
Age : 26
Vendodhja : Berat
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 4539

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga Guest prej 2007-07-24, 19:24

:gezuar: kurse ketu ku jetoi vet e kemi fest per cdo fundjave dhe e festoim duke dal neper pupe
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga Vizitor prej 2007-07-24, 19:24

e parafundit ishte kur mbaroi shkolla, ndersa e fundit para ca javaesh te nje ditelindje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga Andi prej 2007-07-25, 08:27

edhe para dy ditesh isha ne nje feste ditlindje ne nje pab
ja kaluam mire nuk ishte keq
:gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rat1010 Online
FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga triniti prej 2007-07-25, 20:17

festa e fundit ku kam qene???
ishte ke festa e asnjerit Very Happy:D:D e organizuam vete dmth
triniti
triniti

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rat1010 Online
FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4547

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga Andi prej 2007-07-25, 21:06

besoj se ja keni kaluar mire apo jo...

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rat1010 Online
FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga triniti prej 2007-07-25, 23:19

mire mire deri sa nxorra zorret ne hale :(:(:(
triniti
triniti

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rat1010 Online
FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4547

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga Vizitor prej 2007-07-27, 15:35

pse car paske pire ti????
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga Eri-B prej 2007-07-27, 21:00

ato festat e shkolles nuk i harron dot ti jurgen. Nuk mund te rrish dot pa i permendur megjithese nuk eshte e fundit. Hahaha po ashtu nsi behesh ti tek festat e shkolles ku te mos i kujtosh
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rat1010 Online
FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga triniti prej 2007-07-31, 02:50

sa isha ngrit nga gjumi jurgen dhe kisha nje dhimbje koke te papare
ke pire ndonjer aulin me vere???
e pra ja qe bera shpikje une ne nje dore aulinin ne nje tjeter veren dhe i bera lesh.
si fillim isha ne rregull deri sa me beri reaksion aulini :(:(:(
triniti
triniti

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rat1010 Online
FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4547

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga Andi prej 2007-08-01, 10:12

sa paske vuajtur mi :( :( :(

dje isha ne nje pab me shoqerine,nuk kishim ndonje rast feste,po hajt mo kot per qef.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rat1010 Online
FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga triniti prej 2007-08-02, 02:27

andi vallai aq sa nuk e mer dot me mend :(:(:(
sa nuk rrija dot ne kembe, u deshen 3 shok qe te me mbanin ne krahe e te me conin ne tualet ( jo per gje po ishin te pire dhe vete e vetem njeri sme mbante dot Very Happy:D:D )

festa e fundit??? sonte, prap festa e asnjerit shkuam kot per qejf ne birreri Very Happy:D:D
nejse perderisa po shkruaj ketu do te thote qe nuk jam e pire Very Happy:D:D
triniti
triniti

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rat1010 Online
FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4547

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga Andi prej 2007-08-07, 17:09

shum festa te asnjerit po ben mi trini.

festa e fundit ishte ajo qe shkruajta me lart,deri tani qe po shkruaj skam pas me festa

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rat1010 Online
FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga triniti prej 2007-08-08, 01:42

po jane pa sebep mo ndaj Very Happy:D:D
pastaj nga halli edhe une jo per gje
triniti
triniti

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rat1010 Online
FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4547

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga Guest prej 2007-08-10, 20:15

kurse une kam pas nje mbramje te dilen ne dark
bu sa hata
, kishim nje guzhinier nga best rostorants ne west midlands
(carlos ) pim dhe bem qef per ti then qef jo thjesht nje meal.kam pi sa me gazep kam shku ne mjes ne pune,
:gezuar: dhe: :FESTE: :FESTE: .:perqafime: :perqafime: .:party: :party: :party: :perqafime: kyt me ??? se nuk e mbai mend :25: :25: :15:
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga Andi prej 2007-08-10, 20:44

hahahaha dark e shikoj sa qenke knaq nga figurat qe ke ven Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rat1010 Online
FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga Guest prej 2008-03-16, 20:58

dije isha ne nje koncert me kengetar shqiptar... u kenaqem pak .. pak ajer i paster .. pak muzik tradicionale, ca valle e ca napoloni na beri te ndiheshim ne dasem ne shqiperi!!
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga Eri-B prej 2008-03-16, 23:17

Dje isha ne nje Metal Party te papam. We sot me dhembin kembet, qafa, duart. kemi kercyer si te cmendur. mire qe nuk na ra te fiket.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rat1010 Online
FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-03-17, 03:37

unje festa e fundit qe isha para nja dy javesh beri shkolla nje party..ndenjem pak aty por nuk na pelqeu shume pastaj shkuam ne nje club ku u bente rnb prty...aty po...u knaqa..
anisa_3
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rat1010 Online
FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 36
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 4471

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga NEO prej 2008-03-17, 11:51

spara i kam qejf shume festat. shume zhurme, rremuje, pije alkoolike, duhan. Mes nje party dhe nje shetitje ne natyre, do zgjidhja te dyten....
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rat1010 Online
FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga Guest prej 2008-03-17, 21:06

po si e kam kte burrin... te pa pam fare.. ku te gjeta mo aman ku???

yll bote esht apo jo eee komitet?? Very Happy
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga Vizitor prej 2008-03-17, 21:54

15.03 metal party. fiksim fare. te nesermen dhumbje qafe hahaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga NEO prej 2008-03-17, 23:02

@anisa shkruajti:po si e kam kte burrin... te pa pam fare.. ku te gjeta mo aman ku???

yll bote esht apo jo eee komitet?? Very Happy


burrin e ke jo te papam po fenomenal fare Very Happy:D:D:D:D. keshtu qe ta duash e ta respektosh Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rat1010 Online
FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga Guest prej 2008-03-17, 23:49

te dyja te dyja...
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga NEO prej 2008-03-20, 12:48

njeren zgjidh se te dyja me marrin me sysh Very Happy:D:D:D:D:D
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rat1010 Online
FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FESTA E FUNDIT KU KENI QENE Empty Re: FESTA E FUNDIT KU KENI QENE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi