KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga Guest prej 2007-09-13, 22:06

ingrid e inis gjoni
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga Andi prej 2007-09-18, 00:59

shpatin,bleron, nje vit prodhimi jane Very Happy

arla per shpatin ske ca thu eshte i shoqates ai Very Happy Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10019

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga anisa_3 prej 2007-10-11, 23:19

jane shume
nga shqiptaret blero i pari ,sinan hoxha e tj qe as nena e tyre si njeh.
anisa_3
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 36
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 4473

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga Musafir prej 2007-10-12, 11:12

@anisa_3 shkruajti:jane shume
nga shqiptaret blero i pari ,sinan hoxha e tj qe as nena e tyre si njeh.
hahahahahahaha......
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga Andi prej 2007-10-26, 23:43

sa qef e keni kete bleron :x

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10019

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga kosta prej 2008-02-12, 19:08

blero dhe shpat kasapi jane kengetaret me kot qe mund te ekzistojne. kot
kosta
kosta

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 117
Age : 28
Vendodhja : Elbasan, Albania
Registration date : 10/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4476

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga shaban cakolli prej 2008-05-25, 16:16

Big Mama,me bene te neveritem kur e shoh!
shaban cakolli
shaban cakolli
Shkrimtar & poet
Shkrimtar & poet

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 329
Vendodhja : Gjermani
Puna : Poet-shkrimtar
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 4628

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga Chrysa prej 2008-05-28, 18:47

Me qe nuk di kengtar shqiptar per vec ca qe mi ka mesuar kushurira ime (por me pelqejn) do flas per American!! Razz Sme pelqen Madona fare!! Me pelqen vetem kengja e saj me Justin Timberlake "4 minutes" a edhe sme pelqen dhe Mickle Jakson (nuk e shkruaj mire por ska gje Razz)
Chrysa
Chrysa

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4239

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga minka prej 2008-08-07, 14:45

KETA KENGETARET E SOTEM SHQIPTAR JAN TI FUSESH NE NJE THES,TI LIDHESH GRYKEN THESIT E TI HEDHESH NE LUM SE JAN TE GJITH KOT NA E SHPIFEN.UN I URREJ TE GJITH SIDOMOS ATE INDRIT MLIKA ME ATE KENGEN E MIRA QE SHKON ME LOP.
minka
minka

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 112
Age : 32
Vendodhja : ENGLAND
Koha e lire : 24 ore e lir
Puna : se di ca do me then
Registration date : 18/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4192

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga nori prej 2008-08-07, 21:47

kengetari ma i urryer nga un me siguri esht shpat kasapi po , gjyshja im kendon ma mir se ai "
nori
nori

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 28
Vendodhja : klin
Registration date : 06/08/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4144

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga florimi prej 2008-08-22, 09:51

blero esht kengetari me i keqi
florimi
florimi

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 23
Vendodhja : lipjan
Registration date : 22/08/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4126

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga RioT prej 2008-08-24, 17:15

te gjith kengetaret shqiptare,,pervec asajt "linda ne boten e cudirave",,te gjitha ma shpifin,,ciljeta,,zajmina,ingridi,,,ajo si e ka emrin,,qe kendon ate 100%,,gjyste vulja me duket,,dhe gjith kompania ktyre!lne kto shpat kasapi,,ermal fejzullhau,,berkan,bertan ca jan,,pupupup nuk i shof dot :nerva: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 280211 KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 21126 KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 21126 KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 21126
RioT
RioT

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 7
Age : 105
Vendodhja : underworld
Koha e lire : nuk esht e njejt as1 her
Puna : punet e shpis
Registration date : 21/08/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4127

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga Ada prej 2008-11-02, 23:28

kengetarja qe nuk e duroj dot esht zanfina ismaili
Ada
Ada
Ylli Hapsires
Ylli Hapsires

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 162
Age : 28
Vendodhja : ne mars
Koha e lire : luaj me alien
Puna : vėshtroj hapsiren mos po na sulmon dikush
Registration date : 25/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 4113

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga elisa prej 2008-11-03, 15:36

@kosta shkruajti:blero dhe shpat kasapi jane kengetaret me kot qe mund te ekzistojne. kot
shpat kasapi mir po pse blero?!
un per vete e kam inat ate ingrid gjonin,zajminen edhe ratin sa ska mo!
elisa
elisa
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 365
Age : 26
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : pc,muzike
Puna : hehe edhe ate kam mangut...
Registration date : 21/09/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 2
<b>Kredite</b> Kredite : 4160

http://www.cami-bordonaba.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga Shejtanka prej 2008-12-19, 21:39

E filloj me Zajminen...aman ore se kur e marrin ne interviste dhe sdi te lidh dy llafe shkrihem se qeshuri...Ciljeta qe sa here del ne tv rregullon bluzen Very Happy.ingrit gjoni,ca jane kto te tjerat koti fare qe as emrat sja u mbaj mend.

Pastaj nga meshkujt ate SHPATIN e urrej eshte person i neveritshem,berkan,blero,stine dhe vellezerit e ketyre me radhe...
E kane degjeneru muziken shqip sna ben me degju muzike shqip se dalin kta figurat lart dhe ta veshtirosin.
Shejtanka
Shejtanka
Special V.I.P
Special   V.I.P

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 433
Age : 28
Vendodhja : taaaaaaa....ja ku jam...
Koha e lire : varet
Puna : Jam me pushime...
Registration date : 09/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 4091

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga superangel girl prej 2008-12-19, 23:00

KENGETARI QE E URREJ ESHTE SHPAT KASAPI NDERSA KENGETARJA ESHTE MANJOLA NALLBANI. TA SHPIFIN
kot
superangel girl
superangel girl
°l||l° andi's angel °l||l°
°l||l° andi's angel °l||l°

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 654
Age : 26
Vendodhja : ka humbur fare.........
Koha e lire : tennis,pc
Puna : s'ka fare
Registration date : 06/12/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4028

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-04, 19:00

per ze ingrit gjonin e urejjjjjjjjjjjj., ndersa nga meshkujt shpat kasapin
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6907

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga ENGJELLUSHA prej 2009-05-14, 12:23

Sefe Duraj dhe Aferdita Elshani...........
ENGJELLUSHA
ENGJELLUSHA

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 68
Age : 35
Vendodhja : Aty ku ka dashuri
Registration date : 28/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3978

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga linka prej 2009-05-16, 15:04

paris hilton
linka
linka
<-«peace»->
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rank_6-1

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 2824
Age : 29
Vendodhja : ajo vajza tek avtari i dinos ...:D:D
Koha e lire : x...x...L
Puna : studente ende
Registration date : 24/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 6460

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga Bardha prej 2010-02-28, 12:55

pse kaq urrejtje per shpatin .........kengetarja qe sme pelqen eshte rovena stefa
Bardha
Bardha

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 28
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3864

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-07, 23:01

mua shpati me pelqen ne shum kur e imiton ermali se sa kur esht ai vet Razz inat kam shum nga kta pseudo kengetaret shqiptar un,po di te them qe vdes per albanin :zemer:
dreamysmart
dreamysmart

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 27
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3913

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga lepurushi prej 2010-05-18, 12:32

ke te zgjedhesh ke te lesh kta te gjith jan cop cop.kastron e urrej shume,etj....
lepurushi
lepurushi

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rat1010 Online
KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 86
Age : 30
Vendodhja : sarand
Koha e lire : kam shume pak
Puna : studente e gjuhes angleze
Registration date : 15/05/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3583

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN - Faqe 2 Empty Re: KENGETARI/JA QE S'JU PELQEN

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi