A ka vend edhe per mua........

Shko poshtė

A ka vend edhe per mua........ Empty A ka vend edhe per mua........

Mesazh nga ENGJELLUSHA prej 2009-03-28, 21:07

Si quheni?Albana
Sa vjeqare jeni?24
Nga jeni?Prishtina
Gjendja juaj sociale?Beqare
Ke do e pershendesin per fund?Gjtihe stafin dhe gjthe antaret e keti forumi........
ENGJELLUSHA
ENGJELLUSHA

A ka vend edhe per mua........ Rat1010 Online
A ka vend edhe per mua........ Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 68
Age : 35
Vendodhja : Aty ku ka dashuri
Registration date : 28/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3978

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A ka vend edhe per mua........ Empty Re: A ka vend edhe per mua........

Mesazh nga shaban cakolli prej 2009-03-28, 21:11

mire se erdhe engjellushka,vendi per ju i hapur,deshirojme te kalosh mire me ne
shaban cakolli
shaban cakolli
Shkrimtar & poet
Shkrimtar & poet

A ka vend edhe per mua........ Rat1010 Online
A ka vend edhe per mua........ Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 329
Vendodhja : Gjermani
Puna : Poet-shkrimtar
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 4628

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A ka vend edhe per mua........ Empty Re: A ka vend edhe per mua........

Mesazh nga ENGJELLUSHA prej 2009-03-28, 21:45

Flm shaban mire se ju gjeta uroj dhe une te ja kaloj sa me mire.....
ENGJELLUSHA
ENGJELLUSHA

A ka vend edhe per mua........ Rat1010 Online
A ka vend edhe per mua........ Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 68
Age : 35
Vendodhja : Aty ku ka dashuri
Registration date : 28/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3978

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A ka vend edhe per mua........ Empty Re: A ka vend edhe per mua........

Mesazh nga mikrocipi prej 2009-04-03, 18:10

Pershendetje nga un `MIKROCIPI` nga br,me pelqejne shoqerite,miqesite me vajza nga interneti,interneti_@live.com,ja kalofshit sa me mire! Very Happy
mikrocipi
mikrocipi

A ka vend edhe per mua........ Rat1010 Online
A ka vend edhe per mua........ Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 31
Vendodhja : berati
Registration date : 03/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3903

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A ka vend edhe per mua........ Empty Re: A ka vend edhe per mua........

Mesazh nga Andi prej 2009-04-03, 18:13

@mikrocipi shkruajti:Pershendetje nga un `MIKROCIPI` nga br,me pelqejne shoqerite,miqesite me vajza nga interneti,interneti_@live.com,ja kalofshit sa me mire! Very Happy

mire se erdhe mikrocip :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

A ka vend edhe per mua........ Rat1010 Online
A ka vend edhe per mua........ Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10019

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A ka vend edhe per mua........ Empty Re: A ka vend edhe per mua........

Mesazh nga lorenc prej 2009-04-20, 16:52

une jam ka ko ne ket forum po mqs nuk jam prezantuar ende po prezantohem
jam lorenc me thrasin don lorenco
jam 17 vjeq po ne forum e kam shkruar 16
nga lezha me pelqen shum ky forum...... per info kontaktoni ne
lencikoka@hotmail.com(lol)
lorenc
lorenc

A ka vend edhe per mua........ Rat1010 Online
A ka vend edhe per mua........ Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 390
Age : 26
Vendodhja : lezhe
Koha e lire : intenet
Puna : paradite rri masdite pushoj
Registration date : 10/12/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 4447

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A ka vend edhe per mua........ Empty Re: A ka vend edhe per mua........

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-29, 16:43

jam toni dhe me flasin toni007
Very Happy se jam i pakapshem :bukur:
me pelq shume ky forum dhe shpersoj te vazhdojme keshtu ..tung
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

A ka vend edhe per mua........ Rat1010 Online
A ka vend edhe per mua........ Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4254

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A ka vend edhe per mua........ Empty Re: A ka vend edhe per mua........

Mesazh nga shkambi prej 2009-05-02, 22:04

Si quheni?Shkambi
Nga jeni?Gjakova
Gjnedja juaj?Beqar


Me shum per shkambin!!
Vallatar modern ne ART DESING
Qiklist me pervoj
Emri perkedheles SHONII.Wink


ME PELQEN SHUM KY FORUM SHPRESOJ TE VASHDOJ KESHTU:shum bukur:
shkambi
shkambi

A ka vend edhe per mua........ Rat1010 Online
A ka vend edhe per mua........ Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 29
Vendodhja : Kosovė
Koha e lire : Problemet(Dėmet) qė mė bėjn hackerat tjerė
Puna : Hacker
Registration date : 29/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3897

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A ka vend edhe per mua........ Empty Re: A ka vend edhe per mua........

Mesazh nga Bardha prej 2010-02-27, 15:37


  1. SI quheni?bardha nga TERANA BEQARE.......................JU UROJ TE GJITHVE MIRSEARDHJEN DHE ARGETIM TE KENDSHEM NE KETE FORUM
Bardha
Bardha

A ka vend edhe per mua........ Rat1010 Online
A ka vend edhe per mua........ Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 28
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3864

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A ka vend edhe per mua........ Empty Re: A ka vend edhe per mua........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi