Shqiptaret jashte atdheut

Shko poshtė

Shqiptaret jashte atdheut Empty Shqiptaret jashte atdheut

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-13, 16:09

Shqiptaret jashte atdheut:ku grup ju referohet emigranteve shqiptare dhe problematikat e tyre
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

Shqiptaret jashte atdheut Rat1010 Online
Shqiptaret jashte atdheut Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4254

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi