Thashetheme pa Censur!

Shko poshtė

Thashetheme pa Censur! Empty Thashetheme pa Censur!

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-13, 16:54

^^ -_"Grupi i thashethemeve pa ēensure"_-^^
Vipat shqiptare dhe gjithēka nga bota e showbiz.


Thashetheme pa Censur! Logo

Thashetheme pa Censur! 857_view
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

Thashetheme pa Censur! Rat1010 Online
Thashetheme pa Censur! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4260

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Thashetheme pa Censur! Empty Re: Thashetheme pa Censur!

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-13, 17:08

Thashetheme pa Censur! 697_400
Kėngėtarja e njohur kosovare, Genta Ismajli, ka bėrė operacion plastik hundėn e saj ka njoftuar njė burim shumė i afėrt me kėngėtaren, pėr gazetėn Bluetooth. Sipas kėtij burimi kėngėtarja e ka bėrė operim hundėn gjatė kėtij muaji dhe kjo ėshtė edhe njėra prej arsyeve qė kėngėtarja nuk ka marrė pjesė nė ndonjė koncert apo nė ndonjė eveniment gjatė kėtyre kohėve. Mėsohet se kėngėtarja e ka bėrė kėtė operim nė njė spital privat tė Prishtinės, ndėrkaq mjeku i saj ka qenė njė kirurg i njohur pėr kirurgji plastike nga Kosova. “Kėngėtarja e ka bėrė kėtė nė fillim tė muajit mars. Por, ne nuk mund tė japim ndonjė informacion”, ka thėnė burimi pėr gazetėn. Pėrndryshe, operimi thuhet se ėshtė bėrė nė tė njėjtėn klinikė private ku ka qenė edhe kėngėtarja tjetėr kosovare Dafina Zeqiri. Por, operacioni sipas burimit ėshtė kryer para se Genta tė udhėtoj pėr nė Turqi kur ėshtė duke i kaluar pushimet atje nė bregdetin turk. Nė adresė tė gazetarit kanė ardhur disa foto ekskluzive tė Gentės qė ajo i ka bėrė nė bregdetin turk me 22 mars, pra kėtė tė hėnė kur Genta vetėm ka bėrė atje njė vizitė. Fotot publikohen eksluzivisht pėr “Bluetooth” dhe aty mund tė shihni edhe hundėn e re tė Gentės, edhe pse sipas kirurgut ajo nuk ka bėrė ndryshime tė mėdha nė tė. Deri me tani, Genta nuk ka lajmėruar pėr ndonjė risi gjatė pranverės apo verės pėr ndonjė video tė saj apo ndonjė album
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

Thashetheme pa Censur! Rat1010 Online
Thashetheme pa Censur! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4260

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Thashetheme pa Censur! Empty Re: Thashetheme pa Censur!

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-25, 00:45

Nje foto e re e Genta Ismajlit ka qene shkas per shume komente. Ne kete foto kengetarja e njohur ka marre nje poze shume te “nxehte” gje qe ka krijuar gjithashtu shume reagim tek fansat, apo dhe te ata qe mendojne se nuk e pelqejne bukuroshen nga Kosova.
Thashetheme pa Censur! 2412310481_1
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

Thashetheme pa Censur! Rat1010 Online
Thashetheme pa Censur! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4260

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Thashetheme pa Censur! Empty Re: Thashetheme pa Censur!

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-26, 20:01

Tashmė ėshtė njė fakt i njohur, qė prindėrit e Adelės jo vetėm qė nuk e pėrkrahėn tė bijėn pėr t’u bėrė pjesė e “Big Brother”, por ata kėrkuan me forcė qė Adela ta linte menjėherė shtėpinė, sapo ajo filloi tė afrohej me Bjordin. Edhe mungesa e prindėrve gjatė netėve tė spektaklit, tregonte faktin qė ata nuk po e pranonin dot kėtė vendim tė sė bijės dhe sjelljen e saj me Bjordin. Ndėrkohė kemi filluar tė shohim mamanė e Adelės nė spektakėl, ndėrsa tė atin, jo. Ai ka ardhur nė atė sallė vetėm dy spektaklet e para. Kemi mėsuar se i ati ėshtė mėrzitur dhe irrituar aq shumė nga sjellja e sė bijės, sa ka vendosur tė lėrė jo vetėm Kavajėn por edhe Shqipėrinė, duke ikur kėshtu nė Itali. Madje tė njohur tė tyre nė Kavajė na tregojnė se edhe e ėma, ka mbyllur dyqanin poshtė shtėpisė dhe shtėpinė, dhe ka marrė njė shtėpi me qira nė Golem. E gjitha kjo tregon se Adela ėshtė me tė vėrtetė nė hall me mentalitetin e prindėrve tė saj, pėrderisa thjesht pjesėmarrja nė njė program si ky por edhe afrimi me njė djalė, ka bėrė qė atyre t’u pėrmbyset bota. Madje tė afėrm tė familjes sė Adelės tregojnė se i ati ka kėrcėnuar se po t’i dalė e bija pėrpara, pas kėtij turpi, do ta ketė punėn pisk me tė. Edhe pse mediat kanė folur shumė pėr kėtė argument, duke treguar se asgjė e pazakontė nuk po ndodh me vajzėn e tyre, duket se mentaliteti dhe formimi i tyre, ėshtė shumė mė i fortė se opinioni i cili i gjithi nė kor ka kritikuar pėr kėtė sjellje. Reagime ka sjellė edhe deklarata e mamasė sė Adelės, tė shtunėn e kaluar kur u pyet nga prezantuesja, se si e sheh lidhjen me Bjordin. Ajo tha se Adela ka njė familje dhe kur tė dalė do sqarohet gjithēka
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

Thashetheme pa Censur! Rat1010 Online
Thashetheme pa Censur! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4260

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Thashetheme pa Censur! Empty Re: Thashetheme pa Censur!

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-28, 15:15

Thashetheme pa Censur! Ohaaahg3
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

Thashetheme pa Censur! Rat1010 Online
Thashetheme pa Censur! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4260

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Thashetheme pa Censur! Empty Re: Thashetheme pa Censur!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi