Vrasje nė Shkodėr, njė i vdekur njė i plagosur.

Shko poshtė

Vrasje nė Shkodėr, njė i vdekur njė i plagosur. Empty Vrasje nė Shkodėr, njė i vdekur njė i plagosur.

Mesazh nga Andi prej 2009-04-27, 23:31

• Njė person plagoset dhe njė tjetėr vdes, ėshtė ky bilanci i njė ngjarje tė rėndė tė ndodhur mbrėmjen e sotme nė qytetin e Shkodrės. Njė 50 vjeēar ka qėlluar tre herė me thikė kreun e komunės Pult tė Shkodrės duke e lėnė atė tė plagosur, ku ky i fundit mė pas e ka qėlluar me armė zjarri viktimėn. Ende nuk dihen motivet e kėsaj ngjarjeje. Policia ka mbėrritur nė vendin e ngjarjes pėr tė zbardhur mė tej atė.

SHKODĖR- Njė vrasje ka tronditur mbrėmjen e sotme qytetin e Shkodrės, ku ka mbetur i vdekur njė person dhe njė tjetėr ėshtė plagosur. Viktima ėshtė 50 vjeēari Dodė Hili, i cili ėshtė qėlluar me armė zjarri nga Martin Cubi. Ndėrkohė ky i fundit para pak se tė kryente vrasjen e 50 vjeēarit ėshtė qėlluar tre herė me thikė nga ana e viktimės. Mėsohet se Cubi ėshtė kreu i komunės Pult tė rrethit tė Shkodrės.

Aktualisht ai ndodhet i shtruar nė reaminacionin e spitalit rajonal tė Shkodrės dhe ėshtė nė gjendje tė rėndė pėr jetėn. Ngjarja e rėndė ka ndodhur pranė njė lokali nė zonėn e spitalit tė kėtij qyteti, ku fillimisht ka pasur njė grindje tė momentit mes dy personave.

Ka qenė 50 vjeēari i cili ka goditur fillimisht tre herė me thikė kreun e komunės Pult. Ndėrkohė policia ka mbėrritur menjėherė nė vendin e ngjarjes pėr tė zbardhur mė tej kėtė vrasje dhe shkaqet qė ēuan nė tė. Ende nuk dihen motivet e saj.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Vrasje nė Shkodėr, njė i vdekur njė i plagosur. Rat1010 Online
Vrasje nė Shkodėr, njė i vdekur njė i plagosur. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi