Ndėrtuesit apel, kėrkojnė ndryshime nė ligj.

Shko poshtė

Ndėrtuesit apel, kėrkojnė ndryshime nė ligj. Empty Ndėrtuesit apel, kėrkojnė ndryshime nė ligj.

Mesazh nga Andi prej 2009-04-27, 23:34

• Ndėrtuesit bėjnė apel pėr njė rishikim tė legjislacionit ekzistues nė aktivitetin e ndėrtimit. Pėrmes njė letre drejtuar kryeministri dhe kryetarit tė PS Rama ndėrtuesit kėrkojnė njė pėrmirėsim tė ligjeve dhe procedurave qė lidhen me kėtė sektor.

TIRANE- Ndėrtuesit kėrkojnė rishikimin e legjislacionit ekzistues nė aktivitetin e ndėrtimit. Shoqata e Ndėrtuesve i ka dėrguar njė letėr kryeministrit tė vendit Sali Berisha dhe kreut tė opozitės Edi Rama nė tė cilėn trajtohen disa probleme qė shqetėsojnė kėtė sektor, duke filluar me pėrmirėsimin e ligjeve dhe procedurave.

Nė letrėn drejtuar kreut tė qeverisė dhe kryetarit tė opozitės firmat e ndėrtimit kanė kėrkuar edhe partneritetin e administratės publike me grupet e interesit, si njė mjet pėr tė zhvilluar ekonominė. Kjo duke pasur parasysh se ndėrtimi mbetet njė ndėr sektorėt me ndikimin mė tė madh nė rritjen ekonomike tė vendit

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Ndėrtuesit apel, kėrkojnė ndryshime nė ligj. Rat1010 Online
Ndėrtuesit apel, kėrkojnė ndryshime nė ligj. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi