Lushnjė arrestohet 44 vjecari, torturoi tė birin me hekur

Shko poshtė

Lushnjė arrestohet 44 vjecari, torturoi tė birin me hekur Empty Lushnjė arrestohet 44 vjecari, torturoi tė birin me hekur

Mesazh nga Andi prej 2009-05-03, 04:49

• Policia e Lushnjės ka arrestuar njė 44 vjecar i cili akuzohet pėr torturimin e djalit tė tij 13 vjecar, pasi ky i fundit kishte vjedhur nė shtėpinė e fqinjit. Babai ka ndėshkuar tė birin duke e qėlluar 27 herė me njė shufėr hekuri.

LUSHNJE- Njė 44-vjeēar nė fshatin Cermė tė Lushnjė ėshtė arrestuar nga policia me akuzėn e torturės. Ai ka torturuar tė birin, vetėm 13-vjeē, duke e ndėshkuar nė mėnyrė tė tmerrshme, pas njė vjedhjeje qė fėmija kishte kryer tek shtėpia e njė bashkėfshatari. Ndėshkimi ka qėnė damkosje me hekur tė nxehtė dhe policia ka konstatuar nė trupin e tė miturit 27 shenja tė njė shufre hekuri.

Pas kėsaj policia ka arrestuar menjėherė tė atin e djalit ku bėhet i ditur emri, Bexhet dhe mbiemri me inicialin M. Sipas policisė, britmat e fėmijės janė dėgjuar nga komshinjtė dhe kanė qenė kėta qė kanė njoftuar policinė. Ekspertėt e policisė konfirmojnė shenjat e hekurit tė nxehtė nė pjesėt e krahut, barkut dhe kurrizit, nė trupin e djalit.

Pas kėtyre, shkaktari ėshtė arrestuar dhe do tė pėrgjigjet pėr veprėn penale tė torturės. Ndėrkohė, burimet e policisė sqarojnė se 13-vjeēari ėshtė autor i vjedhjes sė njė aparati celular dhe njė shume parash nė banesėn e njė bashkėfshatari.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lushnjė arrestohet 44 vjecari, torturoi tė birin me hekur Rat1010 Online
Lushnjė arrestohet 44 vjecari, torturoi tė birin me hekur Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi