Sulmohet filiali i njė banke nė Fushė- Krujė.

Shko poshtė

Sulmohet filiali i njė banke nė Fushė- Krujė. Empty Sulmohet filiali i njė banke nė Fushė- Krujė.

Mesazh nga Andi prej 2009-05-03, 05:09

• Persona tė paidentifikuar kanė goditur me sende tė forta xhamat e filialit tė njė banke nė Fushė-Krujė por nuk kanė mundur tė depėrtojnė brenda ambienteve tė saj. Policia ka mbėrritur nė vendgjarje.

FUSHE-KRUJE- Thyhet filiali i njė banke nė Fushė-Krujė. Sipas drejtuesit tė kėtij filiali, ngjarja ka ndodhur orėt e para tė mėngjesit tė sotėm teksa persona tė paidentifikuar nuk kanė mundur tė hyjnė nė ambjentet e brendshme pas rėnies sė sinjalit.

Ata kanė mundur vetėm tė godasin me sende tė forta xhamat e filialit por pa mundur tė depėrtojnė brenda ambienteve tė tij. Menjėherė pasi ėshtė njoftuar, policia ka mbėrritur nė vendgjarje nga ku ėshtė bėrė kontrolli nė bankė dhe ka rezultuar se nuk ėshtė arritur tė merret asgjė.

Vjedhėsit kanė mundur tė largohen me shpejtėsi nga vendgjarja pa mundur tė identifikohen nga policia, e cila ėshtė vėnė nė ndjekje tė tyre.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Sulmohet filiali i njė banke nė Fushė- Krujė. Rat1010 Online
Sulmohet filiali i njė banke nė Fushė- Krujė. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10019

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi