Policia : 250 mijė euro informatorit tė atentatorit.

Shko poshtė

Policia : 250 mijė euro informatorit tė atentatorit. Empty Policia : 250 mijė euro informatorit tė atentatorit.

Mesazh nga Andi prej 2009-05-03, 15:43

• Njė grup ekspertėsh po hetojnė hollėsisht mbi aktivitetin e ditės sė djeshme dhe mė parė tė deputetit tė vrarė socialist Fatmir Xhindi. Policia vė nė dispozicion numrat e telefonit 06941 03251 dhe 06941 07 507.

TIRANE-Njė grup hetimor nėn drejtimin e drejtuesve tė prokurorisė pėr krime tė rėndė po merren me grumbullimin dhe shqyrtimin e provave tė ngjarjes sė rėndė tė ndodhur nė orėn 21.00 tė sė shtunės nė Roskovec tė Fierit.

Policia e shtetit informon se grupi hetimor ėshtė i pėrbėrė nga ekspertėt mė tė mirė tė hetimit tė krimit nė policinė e shtetit, ekspertėt tė laboratorit shkencor, tė institutit tė mjekėsisė ligjore dhe tė strukturave tė SHISH-it.

Policia informon se tė gjithė strukturat e policisė sė shtetit kanė kaluar nė shėrbim tė pėrforcuar pėr marrjen e masave kufizuese dhe kontrolluese tė teritorit ku mendohet tė lėvizė ose strehohet autori i krimit tė rėndė.
Policia informon se deri nė kėto momente “ėshtė bėrė kėqyrja e hollėsishme e vendit tė ngjarjes, filmimi dhe fotografimi i tij, fiksimimi dhe sekuestrimi nė cilėsin e provės materiale i 15 gėzhojave model 56, kalibri 7.62 milimetra, sekuestrimi i katėr bėrdhamave tė predhave dhe pesė copė kėmishave tė predhave, sekuestrimi i njė pako aspirinė tabletė, sekuestrimi i njė qese plasmasi, ekzaminimi mjekoligjor i kufomės, marrja e mostrave tė gjakut nga viktima dhe vendi i ngjarjes”.

Provat janė vėnė nė dispozicion tė Laboratorit Qėndror Kriminalistik dhe Institutit tė Mjekėsisė Ligjore pėr pėrpunime dhe ekzaminime krahasuese tė mėtejshme shkencore.Policia informon se gjatė natės janė shoqėruar dhe pyetur nė cilėsin e personave qė tregojnė rrethanat e dobishme tė hetimit 10 shtetas si dhe eshtė hetuar dhe po hetohet hollėsisht mbi aktivitetin e ditės sė djeshme dhe mė parė tė viktimės.

”Policia e Shtetit nė bashkėpunim tė ngushtė me institucione tė tjera tė zbatimit tė ligjit po punon intensivisht pėr marrjen e informacioneve dhe analizimin e tyre me interes zbardhjen sa mė parė tė kėsaj ngjarje shumė tė rėndė.” – thuhet nė njoftimin pėr shtyp tė Policisė sė Shtetit .
Policia e Shtetit fton cdo qytetarė tė bashkėpunojė nė dhėnien e informacioneve pėr zbardhjen e kėsaj ngjarje dhe vė nė dispozicion 250 mijė euro shpėrblim duke ruajtur anonimatin.

Pėr ēdo informacion policia vuri nė kontakt numrat e telefonit 06941 03251 dhe 06941 07 507.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Policia : 250 mijė euro informatorit tė atentatorit. Rat1010 Online
Policia : 250 mijė euro informatorit tė atentatorit. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10019

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Policia : 250 mijė euro informatorit tė atentatorit. Empty Re: Policia : 250 mijė euro informatorit tė atentatorit.

Mesazh nga snaiper prej 2009-05-03, 17:50

SHPRESOJ TE KAPET DIREKTE ATENTATORI POR MENDOJ SE TASHME DO TA KENE EKZEKUTU QE KESHTU E VERTETA MOS TE DAL KURRE NE SIPERFAQE ASHTU SI VEPRUHAN ME AZEM HAJDARIN
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

Policia : 250 mijė euro informatorit tė atentatorit. Rat1010 Online
Policia : 250 mijė euro informatorit tė atentatorit. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4254

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi