Pranga ndihmėsmjekut, ndante drogė nė qeli.

Shko poshtė

Pranga ndihmėsmjekut, ndante drogė nė qeli. Empty Pranga ndihmėsmjekut, ndante drogė nė qeli.

Mesazh nga Andi prej 2009-05-03, 23:23

• Burime zyrtare nga Drejtoria e Policisė sė Qarkutte Durresit, bėnė tė ditur se ndihmesmjekut iu gjetėn tė fshehura nė trup 7.5 gram lėndė narkotike tė llojit Canabis sativa. Dyshohet se lenda narkotike do i jepej nje te burgosuri

DURRĖS- Forcat e policisė sė Durrėsit kanė arrestuar mesnatėn e kaluar njė 37-vjeēar, ndihmėsmjek nė institucionin e paraburgimit nė qytetin bregdetar.
Burime zyrtare nga Drejtoria e Policisė sė Qarkut, bėnė tė ditur se pas informacioneve paraprake tė marra nė rrugė operative dhe kontrollit tė ushtruar, shtetasit Sokol Uka, 37 vjeē, lindur nė Shėn Mėri (Kukės) dhe banues nė Durrės iu gjetėn tė fshehura nė trup 7.5 gram lėndė narkotike tė llojit Canabis sativa.

Burimet pohuan "se nga veprimet e para hetimore ėshtė mėsuar se Uka me detyrė ndihmėsmjek nė institucionin e paraburgimit e kishte marrė lėndėn narkotike pėr tia dhėnė shtetasit Aldo Axhenti, i cili ishte arrestuar disa kohė mė parė, nga policia pėr veprėn penale tė “prodhimit dhe shitjes sė lėndėve narkotike”.

Dosja nė ngarkim tė 37 vjeēarit i ka kaluar Prokurorisė sė Durrėsit pėr veprime tė mėtejshme.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Pranga ndihmėsmjekut, ndante drogė nė qeli. Rat1010 Online
Pranga ndihmėsmjekut, ndante drogė nė qeli. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi