Polican,grabitet posta,vidhen 1.5 milion lekė tė pensioneve.

Shko poshtė

Polican,grabitet posta,vidhen 1.5 milion lekė tė pensioneve. Empty Polican,grabitet posta,vidhen 1.5 milion lekė tė pensioneve.

Mesazh nga Andi prej 2009-05-05, 12:34

• Nga hetimet paraprake mėsohet se grabitėsit duke pėrfituar nga errėsira dhe mungesa e rojeve kanė shqyer derėn e postės dhe kanė grabitur shumėn e parave qė ishte caktuar pėr t’ju shpėrndarė pensionistėve tė kėtij qyteti.

POLICAN- Persona ende tė paidentifikuar kanė grabitur gjatė orėve tė natės filialin e postės e cila ndodhej nė qendėr tė qytetit tė Policanit nė qarkun e Beratit. Sipas tė dhėnave tė para tė policisė nga hetimet paraprake grabitėsit kanė hyrė nė postė nga lokali ngjitur qė kishin njė mur tė pėrbashkėt. Mėsohet se grabitėsit, duke pėrfituar nga errėsira dhe mungesa e rojes kanė shqyer derėn e lokalit, kanė hapur murin ndarės dhe kanė hyrė nė filial.

Policia thotė se shuma e parave prej 1.5 milionė lekė e grabitur ishte destinuar pėr t’ju shpėrndarė pensionistėve tė kėtij qyteti.
Pėr momentin nuk ka ende asnjė tė dyshuar pėr ngjarjen. Pėr grabitjen ka reaguar dhe kreu i bashkisė sė Policanit Adriatik Zotka i cili ėshtė shprehur se i kishte bėrė disa herė apel drejtuesve tė policisė pėr tė shtuar patrullat nė rrugėt e qytetit gjatė orėve tė natės por ky apel, ka rėnė nė vesh tė shurdhėt nga uniformat blu.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Polican,grabitet posta,vidhen 1.5 milion lekė tė pensioneve. Rat1010 Online
Polican,grabitet posta,vidhen 1.5 milion lekė tė pensioneve. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi