Fier, makina del nga rruga, vdesin dy tė rinj.

Shko poshtė

Fier, makina del nga rruga, vdesin dy tė rinj. Empty Fier, makina del nga rruga, vdesin dy tė rinj.

Mesazh nga Andi prej 2009-05-15, 23:23

• Dy tė rinj kanė humbur jetėn pasi makina me tė cilėn udhėtonin ka dalė nga rruga. Ngjarja ka ndodhur nė Marinzė tė Fierit. Policia bėn tė ditur se pėr shkak tė shpejtėsisė tej normave tė lejuara, automjeti ka dalė nga rruga duke pėrfundur nė kanal.

FIER- Njė aksident i rėndė automobilistik ka ndodhur nė orėt e mbrėmjes sė sotme nė Marinzė tė Fierit. Si pasojė e kėtij aksidenti kanė mbetur tė vdekur dy tė rinj. Viktimat janė, Marjus Kaceli,17 vjeē dhe Eriglen Prifti,18 vjeē.

Policia e qytetit tė Fierit ka mbėrritur menjėherė nė vendin e ngjarjes dhe sipas hetimeve paraprake tė saj mendohet se shkak i kėtij aksidenti tragjik ka qenė shpejtėsia tej normave tė lejuara. Sipas policisė kjo shpejtėsi tej normave tė lejuara ka bėrė qė makina tė dalė nga rruga, tė pėrplaset me bordurėn e njė ure aty pranė, e mė pas tė pėrfundojė nė kanal. Kjo goditje ka qenė fatale pėr dy tė rinjtė tė cilėt kanė humbur dhe jetėn.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Fier, makina del nga rruga, vdesin dy tė rinj. Rat1010 Online
Fier, makina del nga rruga, vdesin dy tė rinj. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi