“G99”, ēeli zyrtarisht fushatėn elektorale pėr zgjedhjet.

Shko poshtė

“G99”, ēeli zyrtarisht fushatėn elektorale pėr zgjedhjet. Empty “G99”, ēeli zyrtarisht fushatėn elektorale pėr zgjedhjet.

Mesazh nga Andi prej 2009-05-28, 07:20

• Pak ditė pas konferencės sė parė kombėtare G99 ēel zyrtarisht fushatėn. Nė njė aktivitet sė bashku me kėngėtarin Alban Skenderaj, kreu i G99 ka ftuar shqiptaret e veēanėrisht tė rinjtė tė vendosin nė 28 qershor fundin e dėshtimit tė qeverise.

TIRANE- Nėn tingujt e muzikės sė Alban Skėnderaj, “G99” ka hapur zyrtarisht fushatėn pėr zgjedhjet e 28 qershorit, tė cilėn Erjon Veliaj e cilėsoi si njė pėrballje mes tė resė e tė vjetrės si dhe zhvillimit e regresit. Shqiptarėt- tha kreu i G99 kanė nė dorė tė vendosin tė ardhmen e tyre mes dėshtimeve nė ēdo sektor tė qeverisjes aktuale dhe mundėsisė pėr ti dhėnė fund agonisė 19 vjeēare. Sipas Veliaj politika e re e pėrfaqėsuar nga partia qė ai drejton do tė prijė Shqipėrinė dhe shqiptarėt drejt njė tė ardhme tė sigurtė dhe evropiane.

“Kemi njė ekip tė pleqve tė politikės, njė ekip tė lodhur dhe tė rraskapitur, njė ekip qė ne tė rijntė duhet ta mundim me ēdo kusht. Ndaj unė ju ftoj qė tė vini nė ekipin e tė rinjve mė 28 qershor tė lozim fortė dhe nė fund fare tia dalim. Prindėrit tonė kanė thėnė se kush do tė jenė ata qė do ta bėjnė Shqipėrinė, dhe pėrgjigja ėshtė Do jemi ne”- u shpreh kreu i G99 Veliaj.
Pak ditė mė parė “G99” ka zhvilluar edhe konferencėn e parė kombėtare, ku janė prezantuar kandidatėt qė do tė garojnė nė zgjedhjet e 28 qershorit, si dhe programi elektoral me tre shtyllat kryesore.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

“G99”, ēeli zyrtarisht fushatėn elektorale pėr zgjedhjet. Rat1010 Online
“G99”, ēeli zyrtarisht fushatėn elektorale pėr zgjedhjet. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi