Fushata- Blushi nė Korcė, prezanton programin e PS.

Shko poshtė

Fushata- Blushi nė Korcė, prezanton programin e PS. Empty Fushata- Blushi nė Korcė, prezanton programin e PS.

Mesazh nga Andi prej 2009-06-07, 08:22

Kandidati pėr deputet i Partisė Socialiste pėr qarkun e Korcės, Ben Blushi deklaroi se fshati do tė jetė prioritet i partisė Socialiste nė mandatin e ri qeverisės gjatė njė takimi me banorė tė Podgories dhe Zvirin.

KORCE- Kandidati pėr deputet i Partisė Socialiste pėr qarkun e Korcės, Ben Blushi ka zhvilluar njė takim me banorėt e Podgories dhe Zvirin ku ka prezantuar programin e ri tė PS. Blushi deklaroi se fshati do tė jetė prioritet i partisė Socialiste nė mandatin e ri qeverisės. Ai ndaloi edhe nė njė dyqan tė zonės ku ka parė nga afėr listat e borxheve tė banorėve.

“Nuk kam takuar asnjeri qė tė jetė krenar pėr votėn qė ka dhėnė nė vitin 2005, sepse askush, asnjė fermer, asnjė fshatar, asnjė shqiptar nga tropoja deri nė Sarandė nuk jeton sot mė mirė se nė vitin 2005” tha Blushi.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Fushata- Blushi nė Korcė, prezanton programin e PS. Rat1010 Online
Fushata- Blushi nė Korcė, prezanton programin e PS. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi