Heqja e tendave nė Shkodėr, G99 akuza bashkisė.

Shko poshtė

Heqja e tendave nė Shkodėr, G99 akuza bashkisė. Empty Heqja e tendave nė Shkodėr, G99 akuza bashkisė.

Mesazh nga Andi prej 2009-06-10, 18:50

Bashkia e Shkodrės gjobit lėvizjen politike G99 pėr shkak tė disa tendave elektorale nė kėtė qytet. Reagojnė pėrfaqėsues tė lėvizjes duke e cilėsuar kėtė si gjobė politike. G99 pėr shkak tė tendave elektorale ėshtė penaliziar jo vetėm nė Shkodėr por dhe nė Koplik e Velipojė.

SHKODER- G99 ka reaguar ndaj bashkisė sė Shkodrės nė lidhje me mbylljen e tendave elektorale nė kėtė qytet, nė Koplik e Velipojė si dhe gjobės sė vendosur. G99 ka akuzuar bashkinė e Shkodrės se e konsideron kėtė forcė jo si subjekt politik por si njė kompani private.
“Pas mbylljes arbitrare tė tendave elektorale nė Shkodėr , Koplik dhe Velipojė si dhe refuzimi 15 ditor pėr tė kthyer pėrgjigje nė lidhje me vendosjen e tendave dhe posterave elektorale nė tė ashtuquajturat vende tė pėrcaktuara nga bashkia, kjo e fundit vendos edhe njė gjobė nė para tė argumentuar me njė vendim tė Kėshillit Bashkiak, i cili na konsideron si kompani private dhe jo si subjekt poltik” theksoi pėrfaqėsuesi i G99 nė Shkodėr.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Heqja e tendave nė Shkodėr, G99 akuza bashkisė. Rat1010 Online
Heqja e tendave nė Shkodėr, G99 akuza bashkisė. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi