freddy

Shko poshtė

freddy Empty freddy

Mesazh nga Freddy prej 2009-06-22, 22:31

Jam Faton Ibrahimi nga suhareka jam 28 vjeqar merrem me muzik kendoj dhe instrumentet tjera kapak hehehe te gjithve ju deshiroj pun te mbar une ka mu ju knaq me poezi me humor se ma rrok hahaha ok kush edhe kq ado qe ka net em shkrun ne imell dr.fatonibrahimi@hotmail.com po nuk jam doktor heheheheh qao
Freddy
Freddy

freddy Rat1010 Online
freddy Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 38
Vendodhja : Suharekė-Kosovė
Koha e lire : aktivitetet
Puna : Muzika
Registration date : 22/06/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3835

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

freddy Empty Re: freddy

Mesazh nga Freddy prej 2009-06-22, 22:33

:torta ditlindjes:
Freddy
Freddy

freddy Rat1010 Online
freddy Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 38
Vendodhja : Suharekė-Kosovė
Koha e lire : aktivitetet
Puna : Muzika
Registration date : 22/06/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3835

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi