Donna..=)

Shko poshtė

Donna..=) Empty Donna..=)

Mesazh nga Donnalicious prej 2009-07-02, 19:48

Prsh te gjithve..
Jam Donna, 17 vjec.. rastesishte degjova per kete forum dhe nuk ngurova te regjistrohem dhe te behem pjese e juaja..
Shpersoj shume qe nuk do te zhgenjehem, dhe tja kalojm mire te gjithe se bashku..lol
Donnalicious
Donnalicious

Donna..=) Rat1010 Online
Donna..=) Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 19
Age : 28
Vendodhja : Hėnė
Puna : studente
Registration date : 02/07/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3831

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Donna..=) Empty Re: Donna..=)

Mesazh nga Andi prej 2009-07-02, 19:58

@Donnalicious shkruajti:Prsh te gjithve..
Jam Donna, 17 vjec.. rastesishte degjova per kete forum dhe nuk ngurova te regjistrohem dhe te behem pjese e juaja..
Shpersoj shume qe nuk do te zhgenjehem, dhe tja kalojm mire te gjithe se bashku..lol

mire se erdhe dona, uroj tja kalosh mire dhe te jeshe sa me aktive ketu....:nje lule:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Donna..=) Rat1010 Online
Donna..=) Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10016

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Donna..=) Empty Re: Donna..=)

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-07-03, 02:47

@Donnalicious shkruajti:Prsh te gjithve..
Jam Donna, 17 vjec.. rastesishte degjova per kete forum dhe nuk ngurova te regjistrohem dhe te behem pjese e juaja..
Shpersoj shume qe nuk do te zhgenjehem, dhe tja kalojm mire te gjithe se bashku..lol


mire se erdhe donna , shpresojm tia kalosh mire dhe te argetohesh sa me shume...:gezuar:
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Donna..=) Rat1010 Online
Donna..=) Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6904

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Donna..=) Empty Re: Donna..=)

Mesazh nga Donnalicious prej 2009-07-03, 12:00

@Andi shkruajti:
mire se erdhe dona, uroj tja kalosh mire dhe te jeshe sa me aktive ketu....:nje lule:
DINO shkruajti:mire se erdhe donna , shpresojm tia kalosh mire dhe te argetohesh sa me shume...:gezuar:

shume flm, ta dini qe tani kam filluar te ndjehem si ne shpin time.. Donna..=) 842543
Donnalicious
Donnalicious

Donna..=) Rat1010 Online
Donna..=) Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 19
Age : 28
Vendodhja : Hėnė
Puna : studente
Registration date : 02/07/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3831

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Donna..=) Empty Re: Donna..=)

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-07-03, 18:09

po ne shpin tate je ktu... Very Happy Very Happy
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Donna..=) Rat1010 Online
Donna..=) Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6904

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Donna..=) Empty Re: Donna..=)

Mesazh nga NEO prej 2009-07-07, 08:59

@Donnalicious shkruajti:Prsh te gjithve..
Jam Donna, 17 vjec.. rastesishte degjova per kete forum dhe nuk ngurova te regjistrohem dhe te behem pjese e juaja..
Shpersoj shume qe nuk do te zhgenjehem, dhe tja kalojm mire te gjithe se bashku..lol

Miresevjen Donna. Ja kalofsh sa me mire ketu !:bukur:
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Donna..=) Rat1010 Online
Donna..=) Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7997

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Donna..=) Empty Re: Donna..=)

Mesazh nga Bardha prej 2010-02-27, 15:41

MIR SE ERDHE DONNA
Bardha
Bardha

Donna..=) Rat1010 Online
Donna..=) Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 28
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3861

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Donna..=) Empty Re: Donna..=)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi