Krim nė familje, dhėndri vret vjehrrin, mė pas veten.

Shko poshtė

Krim nė familje, dhėndri vret vjehrrin, mė pas veten. Empty Krim nė familje, dhėndri vret vjehrrin, mė pas veten.

Mesazh nga Andi prej 2009-07-03, 14:07

• Ngjarja e rėndė ka ndodhur sot nė njė familje nė kryeqytet. Policia kur ka mbėrritur nė vendgjarje ka gjetur dy trupa pa jetė dhe dy tė plagosur. Njeri nga te plagosurit ka qene nje kalimtar i rastit ne rruge. Tė dhėnat nga policia kanė zbuluar deri tani se autori i krimit dhe viktima kanė lidhje krushqie, dhėndėr- vjehėrr.

TIRANE-Njė krim i rėndė brenda familjes ka ndodhur sot nė Tiranė. Njė person pasi ka vrarė vjehrrin ka drejtuar armėn drejt vetes duke i dhėnė fund jetės.

Ngjarja e rėndė ka ndodhur sot nė njė familje nė kryeqytet qė banon pas godinės sė fakultetit tė Mjekėsisė. Nga tė dhėnat paraprake tė policisė sė Tiranės mėsohet se njė person emri i tė cilit nuk bėhet i ditur ka qėlluar me armė anėtarėt e familjes sė Hazbi Gjonit duke lėnė tė vdekur njė shtetas dhe plagosur dy tė tjerė. Mė pas autori i krimit ka drejtuar armėn drejt vetes duke i dhėnė fund jetės. Policia kur ka mbėrritur nė vendgjarje ka gjetur dy trupa pa jetė dhe dy tė plagosur tė cilėt i ka transportuar menjėherė nė urgjencėn e QSUT qė ndodhet shumė pranė vendit tė ngjarjes.

Tė dhėnat nga i njėjti burim kanė zbuluar deri tani se bėhet fjalė se autori i krimit dhe viktima kanė lidhje krushqie, dhėndėrr vjehėrr. Debati duket se ka lindur nė rrugė pranė banesės sė Gjonajt. Dhėndrri pasi ėshtė grindur me vjehrrin, Hazbi Gjonaj e ka gjuajtur mė armė duke e lėnė tė vdekur atė dhe plagosur vjehrrėn, shtetasen Nadire Gjonaj. Ndėrkaq nga tė shtėnat e armės ėshtė plagosur edhe njė kalimtar qė po kalonte rastėsisht nė rrugė, emri i tė cilit ende nuk bėhet i ditur. Duket se autori i krimit nuk ka duruar dot krimin qė ka kryer dhe mėnjeherė ka drejtuar armėn nga vetja duke i dhėnė fund jetės sė tij. Policia po vazhdon hetimet pėr zbardhjen e plotė tė ngjarjes.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Krim nė familje, dhėndri vret vjehrrin, mė pas veten. Rat1010 Online
Krim nė familje, dhėndri vret vjehrrin, mė pas veten. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi