Borxhet, vetėvaret tek Ali Demi babai i dy fėmijėve.

Shko poshtė

Borxhet, vetėvaret tek Ali Demi babai i dy fėmijėve. Empty Borxhet, vetėvaret tek Ali Demi babai i dy fėmijėve.

Mesazh nga Andi prej 2009-07-06, 08:36

• Prej kohėsh, babai i dy fėmijėve tė vegjėl kishte nisur tė vinte dhe baste sportive duke hyrė nė borxhe tė mėdha. Hetimet pėr tė zbardhur shkaqet e vėrteta qė e shtynė babain e dy fėmijėve tė vetėvarej, po vazhdojnė.

TIRANE-Njė 32-vjeēar u gjet i vetėvarur nė njė shtėpi thuajse tė rrėnuar nė lagjen "Ali Demi" nė Tiranė. Ngjarja e rėndė ndodhi rreth orės 21:00 tė mbrėmjes sė djeshme. Edmond Kabashi u gjet i varur nga tė afėrmit e tij, nė njė shtėpi tė vjetėr qė gjendej ngjitur me ba-nesėn e tij qė kishte marrė me qira dhe banonte me gruan dhe fėmijėt. Familjarėt e kanė pikasur tė parėt dhe kanė njoftuar policinė, forcat e sė cilės kanė mbėrritur menjėherė nė vendin e ngjarjes duke nisur hetimet pėr zbardhjen e saj.

Burime nga policia thanė se Kabashi vuante nga depresioni dhe kohėt e fundit gjendja e tij ishte rėnduar sė tepėrmi. Prej kohėsh, babai i dy fėmijėve tė vegjėl kishte nisur tė vinte dhe baste sportive duke hyrė nė borxhe tė mėdha. Pamundėsia pėr t'i shlyer shumat e mėdha dhe fakti qė pėrballej thuajse pėrditė me njerėzit qė u kishte marrė paratė dhe nuk ua kishte kthyer, e ka detyruar 32-vjeēarin tė ndėrmarrė aktin tragjik tė vetėsakrifikimit. Nuk dihet ende shuma e parave qė Kabashi kishte hyrė borxh, pasi dhe gjendja ekonomike ishte tejet e rrėnuar, por sipas deklarimeve tė familjarėve tė tij mendohet tė jetė mjaft e lartė.

Policia bėri tė ditur se Kabashi njihej si kontingjent i saj, pėr faktin se ka qenė njė ish-pėrdorues droge. Kohėt e fundit gjendja e tij mendore, sipas policisė nuk ishte fort e mirė. Hetimet pėr tė zbardhur shkaqet e vėrteta qė e shtynė babain e dy fėmijėve tė vetėvarej, po vazhdojnė. Numri i personave qė i japin fund jetės duke u vetėvarur ėshtė rritur sė tepėrmi kohėt e fundit dhe shkaku kryesor ėshtė depresioni i ardhur si pasojė e gjendjes sė rėnduar ekonomike.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Borxhet, vetėvaret tek Ali Demi babai i dy fėmijėve. Rat1010 Online
Borxhet, vetėvaret tek Ali Demi babai i dy fėmijėve. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi