Koci jep dorėheqjen nga posti i kreut tė PSV'91.

Shko poshtė

Koci jep dorėheqjen nga posti i kreut tė PSV'91. Empty Koci jep dorėheqjen nga posti i kreut tė PSV'91.

Mesazh nga Andi prej 2009-07-07, 21:37

• Petro Koci i PSV91 ka dhėnė dorėheqjen pas rezultateve tė dobėta tė partisė qė drejton nė zgjedhjet e pėrgjithshme, nė tė cilat nuk siguroi asnjė mandat. Burime nga kryesia e PSV 91 pohojnė se nuk ėshtė pranuar dorėheqja.

TIRANE- Rezultatet nė zgjedhjet e 28 qershorit sjellin dorėheqjen e parė tė njė kryetari partie. Petro Koci i PSV91 ka dhėnė dorėheqjen pas rezultateve tė dobėta tė partisė qė drejton nė zgjedhjet e pėrgjithshme.

Partia e drejtuar nga Koci, pjesė e koalicionit “Aleanca Socialiste pėr Integrim” nuk arrin tė marrė asnjė mandat deputeti nė parlamentin e ri. Forumet drejtuese tė partisė sė tij kanė analizuar situatėn dhe dorėheqjen e kreut tė PSV91. Burime nga kryesia e PSV 91 pohojnė se nuk ėshtė pranuar dorėheqja e Petro Kocit.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Koci jep dorėheqjen nga posti i kreut tė PSV'91. Rat1010 Online
Koci jep dorėheqjen nga posti i kreut tė PSV'91. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi