Pėrfundon takimi i PS. Asnjė deklarate pėr mediat.

Shko poshtė

Pėrfundon takimi i PS. Asnjė deklarate pėr mediat. Empty Pėrfundon takimi i PS. Asnjė deklarate pėr mediat.

Mesazh nga Andi prej 2009-07-07, 21:44

• Pėrfundon takimi me dyer tė mbyllura nė njė prej hoteleve nė Tiranė qė kryetari i PS, Edi Rama zhvilloi me 140 kandidatėt pėr deputetė tė PS-sė nė rrethe si dhe me krerėt e Bashkive qė qeverisen nga socialistėt.

TIRANE-Partia Socialiste mblodhi pasditen e kėsaj tė marte 140 kandidatėt qė garuan nė zgjedhjet e 28 qershorit. Nė njė analizė tė situatės pasgjedhore, ata vendosėn qė tė ashpėrsojnė qėndrimin nė mbrojtje tė votės, qė sipas tyre ėshtė duke u grabitur nga Partia Demokratike. Takimi ėshtė zhvilluar me dyer tė mbyllura nė njė nga hotelet e Tiranės, ndėrsa ėshtė vendosur qė tė mos ketė asnjė deklaratė pėr mediat.

Ndėrkaq burime brenda takimit bėjnė tė ditur se pėrfaqėsuesit e PS kanė ritheksuar qėndrimin e tyre se njohja e rezultatit tė zgjedhjeve do tė varet nga qėndrimi i KQZ-sė pėr dy zona zgjedhore ajo e Fierit dhe Beratit. Socialistėt janė shprehur tė vendosur se nuk do tė lejojnė manipulim tė rezultatit dhe nuk do tė pajtohen me asnjė pėrpjekje pėr tė ndryshuar kėtė rezultat nė dėm tė Partisė Socialiste.
Socialistėt thanė se do tė ndjekin tė gjitha rrugėt ligjore pėr tė mos lejuar Partinė Demokratike tė dėrgojė nė Kuvend deputetė me vota tė vjedhura.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Pėrfundon takimi i PS. Asnjė deklarate pėr mediat. Rat1010 Online
Pėrfundon takimi i PS. Asnjė deklarate pėr mediat. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi