Vlorė, mbyten nė det babai dhe vajza 15 vjecare.

Shko poshtė

Vlorė, mbyten nė det babai dhe vajza 15 vjecare. Empty Vlorė, mbyten nė det babai dhe vajza 15 vjecare.

Mesazh nga Andi prej 2009-07-12, 14:12

• Tragjedi nė njė familje vlonjate sot ne plazhin e Pish Porjes nė Vlorė. Babai dhe vajza e tij janė mbytur, ndėrsa ka mundur tė shpėtojė falė ndihmės sė tė jatit djali dhe gruaja e tij

VLORE-Babė e bijė janė mbytur nė plazhin e Pish Pores nė Vlorė ndėrsa kanė shpėtuar nėna dhe djali i vogėl i familjes. Tragjedia familjare ka goditur pak minuta mė parė familjen Cepele nga Vlora qė kėtė tė djelė ndodheshin pėr plazh nė plazhin Pish Pores.

Gjithcka nisi kur babai, Kudret Cepele 41 vjec u pėrpoq tė shpėtojė fėmijėt e tij rrezikonin te mbyteshin nga dallget e detit. Pasi mundi tė shpėtojė tė birin dhe gruan qė tentonte tė shpėtonte djalin ai ka rendur tė shpėtojė dhe vajzėn e tij E. Cepele. Por, fatkeqėsisht babai teksa u zhyt tė tėrheqė vajzėn nuk mundi tė nxjerrė gjallė as vajzėn dhe as veten.

Plazhistė tė shumtė mundėn tė ndihmojnė duke dėrguar nė spital trupat e nėnės dhe vajzės tė shokuara nga ngjarja e rėndė. Tė sinjalizuar nga ngjarja polumbarėt shkuan nė vendngjarje ku kane mundur qė me kėrkimet e para tė gjejnė trupat e tė mbyturve.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Vlorė, mbyten nė det babai dhe vajza 15 vjecare. Rat1010 Online
Vlorė, mbyten nė det babai dhe vajza 15 vjecare. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi