Gjirokastėr, makina pėrplas bicikletėn, vdes 21 vjecari.

Shko poshtė

Gjirokastėr, makina pėrplas bicikletėn, vdes 21 vjecari. Empty Gjirokastėr, makina pėrplas bicikletėn, vdes 21 vjecari.

Mesazh nga Andi prej 2009-07-14, 00:28

• Njė i ri ka humbur jetėn si pasojė e njė aksidenti nė aksin Gjirokastėr–Kakavijė. Mėsohet se shkaku i kėtij aksidenti ka qenė shkelja e rregullave tė qarkullimit nga drejtuesi i mjetit, qė ka marrė pėrpara 21 vjecarin qė udhėtonte me bicikletė.

GJIROKASTER - Njė i ri ka humbur jetėn si pasojė e njė aksidenti tė ndodhur mesditen e sotme nė aksin rrugor Gjirokastėr – Kakavijė. Njė automjet tip Nissan me targa greke, me drejtues Gramoz Dervishi 32 vjec, i cili udhėtonte
nga Athina nė drejtim tė Elbasanit , ka pėrplasur 21 vjecarin Tauland
Topalli, i cili po udhėtonte me biēikletė nga fshati Vrisera pėr nė
fshatin Bodrishtė.

Si pasojė e kėsaj pėrplasjeje, Topalli ėshtė
plagosur rėndė dhe ėshtė transportuar menjėherė pėr nė spitalin rajonal
tė Gjirokastėrs ku pak orė pas ngjarjes ka gjetur vdekjen si pasojė e plagėve tė marra.

Nga burime policore mėsohet se shkaku i kėtij aksidenti ka qenė shkelja e rregullave tė qarkullimit rrugor nga drejtuesi i automjetit. Policia ka arrestuar dhe drejtuesin e mjetit pėr veprėn penale tė shkeljes sė rregullave tė qarkullimit me pasojė vdekjen.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Gjirokastėr, makina pėrplas bicikletėn, vdes 21 vjecari. Rat1010 Online
Gjirokastėr, makina pėrplas bicikletėn, vdes 21 vjecari. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10019

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi