Sarandė, vėllai vret vėllanė, arrestohen bashke me shokun.

Shko poshtė

Sarandė, vėllai vret vėllanė, arrestohen bashke me shokun. Empty Sarandė, vėllai vret vėllanė, arrestohen bashke me shokun.

Mesazh nga Andi prej 2009-07-23, 09:53

• Vėllai vrau tė vėllanė me thikė nė Qafė Gjashtė, nė hyrje tė qytetit tė Sarandės. Policia arreston vėllanė e vogėl tė viktimės dhe shokun e tij. Nuk dihen shkaqet e krimit tė ndodhur nė 01.30 minuta tė mėngjesit tė sotėm.

SARANDE- Nė qytetin e Sarandės ka ndodhur krim brenda nė familje. Vėllai vrau tė vėllanė me thikė nė Qafė Gjashtė, nė hyrje tė qytetit. Ngjarja ėshtė shėnuar rreth orės 01:30 minuta.

Tė dhėnat e para tė hetimit bėjnė tė ditur se autorėt Ermir Myrto, 25 vjec sė bashku me shokun e tij Jorgo Beruka, 19 vjec kanė vajtur nė banesėn e vėllait tė Ermiri, Laze Myrto dhe e kanė thirrur tė dalė jashtė.

Mė pas kanė qėlluar me thikė 35 vjecarin i cili ka ndėrruar jetė nė spital. Policia e Sarandės ka arrestuar autorėt e krimit, ndėrsa po punohet pėr tė mėsuar shkaqet e vrasjes. Dy tė rinjt janė marrė nė pyejte gjatė natės nga policia por mėsohet se deri nė mėngjesin e sotėm nuk kanė pranuar tė japin asnjė sqarim mbi krimin e rėndė.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Sarandė, vėllai vret vėllanė, arrestohen bashke me shokun. Rat1010 Online
Sarandė, vėllai vret vėllanė, arrestohen bashke me shokun. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi