Aksident nė Lezhe- Lac, njė i vdekur, njė i plagosur.

Shko poshtė

Aksident nė Lezhe- Lac, njė i vdekur, njė i plagosur. Empty Aksident nė Lezhe- Lac, njė i vdekur, njė i plagosur.

Mesazh nga Andi prej 2009-07-23, 09:56

• Nga pėrplasja me motorin makina ka marrė flakė dhe ėshtė djegur plotėsisht. Nė aksident kanė mbetur tė vdekur drejtuesi i motorcikletės si dhe ėshtė plagosur pasagjeri i Benzit.

LEZHE- Aksident me vdekje nė aksin rrugor Lezhė- Lac. Njė makinė me targa Tr 6141 K, tip Mercedez Benz ėshtė pėrplasur me njė motorcikletė te Ura e Milotit. Nga pėrplasja makina ka marrė flakė dhe ėshtė djegur plotėsisht.

Nė aksident kanė mbetur tė vdekur drejtuesi i motorcikletės Bilal Mema 42 vjec si dhe ėshtė plagosur Gėzim Gjergji i cili
ndodhej si pasagjer nė makinė. Policia po punon pėr tė zbardhur shkaqet e kėtij aksidenti tė rėndė.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Aksident nė Lezhe- Lac, njė i vdekur, njė i plagosur. Rat1010 Online
Aksident nė Lezhe- Lac, njė i vdekur, njė i plagosur. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi