Divjakė, makina pėrplas biēikletėn, vdes 65 vjeēari.

Shko poshtė

Divjakė, makina pėrplas biēikletėn, vdes 65 vjeēari. Empty Divjakė, makina pėrplas biēikletėn, vdes 65 vjeēari.

Mesazh nga Andi prej 2009-07-25, 00:46

• 65 vjecari, Nasi Prifti teksa udhėtonte me bicikletė ėshtė pėrplasur pėr vdekje nga njė autmojet me targa italiane e cila drejtohej nga njė shtetas italian. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme nė aksin rrugor Cermė-Divjakė.

DIVJAKE- Njė aksident rrugor me pasojė vdekjen e njė personi ėshtė regjistruar pasditen e sotme nė aksin rrugor Cermė-Divjakė. 65 vjecari, Nasi Prifti teksa udhėtonte me bicikletė ėshtė pėrplasur nga njė autmojet me targa italiane e cila drejtohej nga njė shtetas italian.
Dyshohet qė 65 vjecari ti ketė prerė rrugėn me biciklietė automjetit i cili drejtohej nga italiani me emėr Roberto Konstandini.

Njė tjetėr aksident por fatmirėsisht pa asnjė tė lenduar rėndė ėshtė shėnuar pasditen e sotme edhe nė qytetin e Vlorės, nė zonėn e quajtur Plazhi i ri. Njė automjet tip benz me targa italiane teksa u pėrpoq tė shmangė njė automjet u pėrplas nė murin rrethues tė stacionit tė autobuzėve tė linjes Vlorė-Uji i ftohtė dhe mė pas goditi edhe njė pemė. Dy personat brenda nė automjet, drejtuesi dhe njė pasagjer u plagosen lehtė.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Divjakė, makina pėrplas biēikletėn, vdes 65 vjeēari. Rat1010 Online
Divjakė, makina pėrplas biēikletėn, vdes 65 vjeēari. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi