Tiranė, qėllohen me pistolete, 1 i vrarė 2 tė plagosur.

Shko poshtė

Tiranė, qėllohen me pistolete, 1 i vrarė 2 tė plagosur. Empty Tiranė, qėllohen me pistolete, 1 i vrarė 2 tė plagosur.

Mesazh nga Andi prej 2009-07-26, 21:40

• Vrasja ndodhi rreth orės 13.00 pranė Drejtorisė sė Doganave nė Tiranė. Tre persona janė qėlluar me armė zjarri tip pistoletė, pėr pasojė njėri ka vdekur. Policia ka identifikuar autorin e ngjarjes. Blutė e kryeqytetin kanė vėnė nė dispozicion shumėn prej 5 milionė lekėsh pėr kėdo qė ka informacion tė vlefshėm pėr kapjen e autorit.


TIRANE- Vrasje me armė nė kryeqytet. Njė i ri ka vdekur ndėrsa 2 tė tjerė kanė mbetur tė plagosur si pasojė e tė shtėnave me armė rreth orės 13 pranė Drejtorisė sė Doganave nė Laprakė. Nga tė dhėnat e para tė policisė bėhet e ditur se viktimė e ngjarjes ka mbetur 20 vjeēari Artan Allushi, ndeėsa janė plagosur Nertil Allushi dhe xhaxhai i viktimės Kujtimi Allushi, tė dy tė shtruar nė spitalin ushtarak nė Tiranė.

Policia ka identifikuar autorin e ngjarjes, ai ėshtė 40 vjeēari, Bashkim Qefalia, i cili pas vrasjes ėshtė larguar nga vendngjarja. Blutė e kryeqytetin kanė vėnė nė dispozicion shumėn prej 5 milionė lekėsh pėr kėdo qė ka informacion tė vlefshėm pėr kapjen e autorit. Ndėrsa njofton numrat ku mund tė jepet informacioni: 129 dhe 0694111021.

Krimi i rėndė qė ndodhi nė mes tė ditės nė kryeqytet ėshtė parė edhe nga banorėt e zonės. Nga tė dhėnat e mbledhura mėsohet se janė dėgjuar 3 tė shtėna arme, ndėrsa autori ka qenė i shoqėruar dhe nga persona tė tjerė. Tė dhėnat e policisė deri tani flasin se ngjarja ndodhi pėr motive banale.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Tiranė, qėllohen me pistolete, 1 i vrarė 2 tė plagosur. Rat1010 Online
Tiranė, qėllohen me pistolete, 1 i vrarė 2 tė plagosur. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi