Tiranė, zjarr nė Qesarakė, banorėt nė panik.

Shko poshtė

Tiranė, zjarr nė Qesarakė, banorėt nė panik. Empty Tiranė, zjarr nė Qesarakė, banorėt nė panik.

Mesazh nga Andi prej 2009-07-29, 18:46

• Njė lojė fėmijėsh me zjarre ka rrezikuar seriozisht tė djegė njė kopėsht privat, disa banesa dhe pallate nė zonėn e Qesarakės nė Tiranė. Zjarrėfikėset mundėsuan fikjen e vatrave tė zjarreve gati njė orė pasi flakėt kishin pushtuar zonėn.

TIRANE- Njė lojė fėmijėsh me zjarre ka rrezikuar seriozisht tė djegė njė kopėsht privat, disa banesa dhe pallate nė zonėn e Qesarakės nė Tiranė. Flakėt tė ndihmuara edhe nga era janė pėrhapur rreth orės 16 nė disa blloqe me bimėsi duke rrethuar kėshtu kopėshtin.
Vetė banorėt tė alarmuar kanė dalė me kova dhe zorra uji pėr tė ndaluar pėrhapjen e flakėve dhe pėr tė shuar ato. Nė vendin e ngjarjes mbėrritėn edhe shėrbimet zjarrėfikėse, tė cilat mundėsuan fikjen e vatrave tė zjarreve gati njė orė pasi ishin pushtuar nga flakėt.

Nė vendin e ngjarjes pritet tė shkojnė edhe oficerė tė komisariatit numėr 4 tė Policisė sė Tiranės pėr tė nisur hetimet pėr shkaqet e zjarrit qė rrezikuan seriozisht banesat pranė rrugės “Mahmut Allushi”

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Tiranė, zjarr nė Qesarakė, banorėt nė panik. Rat1010 Online
Tiranė, zjarr nė Qesarakė, banorėt nė panik. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi