Policia vazhdon aksionet kundėr bimėve narkotike.

Shko poshtė

Policia vazhdon aksionet kundėr bimėve narkotike. Empty Policia vazhdon aksionet kundėr bimėve narkotike.

Mesazh nga Andi prej 2009-07-29, 18:47

• Nė vijim tė operacioneve tė koduara “Era e Jugut” dhe “Hija e Lisit” nė komunėn Antigone u bė e mundur evidentimi i 3 parcelave tė hapura rishtas ku ishin mbjellė 233 rrėnjė bimė narkotike, Arrestohet nė flagrancė kultivuesi i tyre.

GJIROKASTER- Policia e Gjiroakstrės vazhdon aksionin pėr zbulimin dhe asgjėsimin e parcelave tė mbjella me lėndė narkotike tė llojit kanabis sativa. Nė vijim tė operacioneve tė koduara “Era e Jugut” dhe “Hija e Lisit” nė komunėn Antigone u bė e mundur evidentimi i 3 parcelave tė hapura rishtas ku ishin mbjellė 233 rrėnjė bimė tė dyshuara kanabis sativa, deri nė 80 cm tė larta.

Policia njofton gjithashtu se ka kapur nė flagrancė dhe autorin e tyre. Ai ėshtė Ajet Shehu, banues nė fshatin Asim Zeneli. Autori u kap nė parcelat e mbjella pasi kishte shkuar pėr ti ujitur, ku ujin e merrte me tuba plastike nga ujėsjellėsi qė furnizonte ish repartin ushtark tė Arshilengos.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Policia vazhdon aksionet kundėr bimėve narkotike. Rat1010 Online
Policia vazhdon aksionet kundėr bimėve narkotike. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi