Fier, gjendet trupi i 20 vjecarit tė mbytur 6 ditė mė parė.

Shko poshtė

Fier, gjendet trupi i 20 vjecarit tė mbytur 6 ditė mė parė. Empty Fier, gjendet trupi i 20 vjecarit tė mbytur 6 ditė mė parė.

Mesazh nga Andi prej 2009-08-01, 22:40

• Trupi i Ernest Allanjakut u gjet pasditen e sotme nga pushues tė rastit nė plazhin e Pishporės. I riu, sė bashku me 3 shkokė hyri nė det me varkė pėrpara 6 ditėsh por mė pas nuk ka mundur tė dalė mė nga uji pėr shkak se varka u pėrmbys.

FIER- Pushuesit nė plazhin e Pishporės gjetėn trupin e pajetė tė 20 vjecarit i cili u mbyt 6 ditė mė parė nė Seman. Trupi i Ernest Allanjakut u gjet pasditen e sotme nga pushues tė rastit. 20 vjecari u mbyt nė plazhin e Semanit. I riu, sė bashku me tre shkokė hyri nė det me varkė por mė pas dėshmitarėt thanė se nuk panė mė tė dali. Sipas dshmitarėve varka u pėrmbys nga dallgėt. Tre shokėt e tij arritėn tė dalin nga uji ndėrsa 20 vjecari u pėrpi nga dallgėt.

Policia dhe familjarėt nisėn menjėherė kėrkimet pėr gjetjen e trupit, por vetėm sot, pas 6 ditėsh u bė i mundur gjetja e tij.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Fier, gjendet trupi i 20 vjecarit tė mbytur 6 ditė mė parė. Rat1010 Online
Fier, gjendet trupi i 20 vjecarit tė mbytur 6 ditė mė parė. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10019

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi