Plagoset nė aksident fėmija 5-vjeē, ndalohet shoferi.

Shko poshtė

Plagoset nė aksident fėmija 5-vjeē, ndalohet shoferi. Empty Plagoset nė aksident fėmija 5-vjeē, ndalohet shoferi.

Mesazh nga Andi prej 2009-08-08, 08:47

• Sipas policisė, "njė fėmijė rreth 5 vjeē ėshtė aksidentuar nė qytetin e Sarandes pas pėrplasjes nga njė motoēikletė dhe ndodhet nė gjendje tė rėndė nė spitalin e qytetit

SARANDE - Njė aksident me pasojė plagosjen e njė fėmije ėshtė shėnuar nė aksin rrugor nė afėrsi tė kishės "Shėn Harallambi" tė qytetit tė Sarandės. Sipas policisė, "njė fėmijė rreth 5 vjeē ėshtė aksidentuar nė rrugėn nr.1 tė qytetit pas pėrplasjes nga njė motoēikletė dhe ndodhet nė gjendje tė rėndė nė spital". Ndėrkohė ėshtė shoqėruar pėr nė komisariat drejtuesi i mjetit. Mėsohet se aksidenti ndodhi nė orėn 17:00 tė ditės sė enjte. Motori me targė greke OHT-432, nė tė cilin udhėtonin dy tė rinj, nga shpejtėsia e madhe ka pėrplasur mbi asfalt 5-vjeēarin nė momentin qė ai po ecte nė anė tė rrugės. Fėmija ka pėsuar disa plagė nė kokė e nė trup, ndėrkohė qė pas aksidentit ka pasur njė konflikt fizik mes dy tė rinjve dhe prindėrve tė tė aksidentuarit. 5-vjeēari ėshtė dėrguar menjėherė nė spitalin "Stefan Mekshi" tė qytetit, ku vazhdon tė jetė nėn pėrkujdesjen e mjekėve. Policia ka nisur menjėherė hetimet nė vendin e ngjarjes, ndėrkohė qė ka shoqėruar nė ambientet e saj drejtuesin e motoēikletės si shkaktar tė kėtij aksidenti.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Plagoset nė aksident fėmija 5-vjeē, ndalohet shoferi. Rat1010 Online
Plagoset nė aksident fėmija 5-vjeē, ndalohet shoferi. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi