Kerkese per hapje temash..

Shko poshtė

Kerkese per hapje temash.. Empty Kerkese per hapje temash..

Mesazh nga Andi prej 2007-08-10, 22:28

duke pare se po me mbaroj idete(u plaka Very Happy ),ju ftoj juve te jepni ide per tema te reja ne forum,te cilat do te zbatohen menjeher
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Kerkese per hapje temash.. Rat1010 Online
Kerkese per hapje temash.. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese per hapje temash.. Empty Re: Kerkese per hapje temash..

Mesazh nga anisa_3 prej 2007-10-23, 11:01

hap ndonje teme per sa i peket dashurise,seksit,shoqerise,qe te shikojme se si mendon te shkembejme mendimet me njerin tjetrin.
anisa_3
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Kerkese per hapje temash.. Rat1010 Online
Kerkese per hapje temash.. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 36
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 4479

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese per hapje temash.. Empty Re: Kerkese per hapje temash..

Mesazh nga Andi prej 2007-10-23, 11:11

anisa persaj i perket temave rreth dashurise dhe seksit aktualisht eshte nje rubrike qe perfshin kliko ketu

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Kerkese per hapje temash.. Rat1010 Online
Kerkese per hapje temash.. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese per hapje temash.. Empty Re: Kerkese per hapje temash..

Mesazh nga anisa_3 prej 2007-10-23, 11:21

e di se i kam lexuar por ndonje teme te re te hapnim ka plot te shtoje ndonje tem tjeter them...
anisa_3
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Kerkese per hapje temash.. Rat1010 Online
Kerkese per hapje temash.. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 36
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 4479

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese per hapje temash.. Empty Re: Kerkese per hapje temash..

Mesazh nga -AdY..! prej 2008-02-24, 19:31

kishit mujt me ba edhe temen FREE OFERTA
ose OFERTA DHE KERKESA ne te cilen do te mund te kishte shum oferta
-AdY..!
-AdY..!

Kerkese per hapje temash.. Rat1010 Online
Kerkese per hapje temash.. Rot10 Offline

Numri i postimeve : 22
Registration date : 16/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4320

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese per hapje temash.. Empty Re: Kerkese per hapje temash..

Mesazh nga Andi prej 2008-02-25, 19:48

mund ta pershkruash me sakte idene tende Ady,ne c'kuptim duhet te hapet nje teme per free oferta????

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Kerkese per hapje temash.. Rat1010 Online
Kerkese per hapje temash.. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese per hapje temash.. Empty Re: Kerkese per hapje temash..

Mesazh nga -AdY..! prej 2008-02-26, 14:12

une mendoj ne kuptimin qė tė jetė tema FREE OFERTA
qė aty tė ket oferta te ndryshme sikur p.sh.
ofert per free domain ofert per regjistrim ne hi5 kush nuk din etj...
nashta me kupton Andi
-AdY..!
-AdY..!

Kerkese per hapje temash.. Rat1010 Online
Kerkese per hapje temash.. Rot10 Offline

Numri i postimeve : 22
Registration date : 16/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4320

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese per hapje temash.. Empty Re: Kerkese per hapje temash..

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-02-26, 21:57

andi une po mendoja per ngjyren e forumit..te temat.
dmth te faqja e temave te ndryshoje ngjyren,ver nje ngjyre me terheqese,se ngjyra gri nuk eshte dhe shume terheqesese..nuk e di a e kupton ate qe dua te them..
anisa_3
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Kerkese per hapje temash.. Rat1010 Online
Kerkese per hapje temash.. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 36
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 4479

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese per hapje temash.. Empty Re: Kerkese per hapje temash..

Mesazh nga Andi prej 2008-02-26, 22:14

te kuptoj fare mire anisa per cfare e ke fjalen,po eshte problemi qe duhet gjetur nje ngjyre qe te mos te duket keq me ngjyren e shkrimeve te replikave dhe pervec ngjyres se bardh dhe kesaj ngjyre qe eshte( gri) nuk e di se cfare ngjyre tjeter do te shkonte per shtat

gjithsesi ti cfare ngjyre sygjeron ?

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Kerkese per hapje temash.. Rat1010 Online
Kerkese per hapje temash.. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese per hapje temash.. Empty Re: Kerkese per hapje temash..

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-02-26, 22:38

nk e di ndonje ngjyre lejla te hapur(si femer qe jam)ca tjeter do thoja,provoje si do ngjante,ose ndonje roz te hapur.ose ose edhe portokalline qe kishe vene njehere ishte e lezecme..
anisa_3
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Kerkese per hapje temash.. Rat1010 Online
Kerkese per hapje temash.. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 36
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 4479

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese per hapje temash.. Empty Re: Kerkese per hapje temash..

Mesazh nga Vizitor prej 2008-02-27, 00:27

sa shume qe mendon per ne djemte anisa Very Happy

:te puc pak: :kiss:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese per hapje temash.. Empty me ndihoni ju lutem

Mesazh nga noce prej 2009-01-08, 17:11

dua te krijoj nje trojan thjesht sa per kuriozitet.Shkova tek c:/command prompt dhe shtypa c:/edit trojan.bat,por mr del nke tabele dhe nuk di cate bej.ju lutem me ndihmoni.nuk po e bej trojanin per qellim te keq sinqerisht,por thjesht sa per tju mburur shokeve.
noce
noce
noce
noce

Kerkese per hapje temash.. Rat1010 Online
Kerkese per hapje temash.. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 30
Vendodhja : vlore
Registration date : 08/01/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3993

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese per hapje temash.. Empty Re: Kerkese per hapje temash..

Mesazh nga Andi prej 2009-01-08, 18:47

@noce shkruajti:dua te krijoj nje trojan thjesht sa per kuriozitet.Shkova tek c:/command prompt dhe shtypa c:/edit trojan.bat,por mr del nke tabele dhe nuk di cate bej.ju lutem me ndihmoni.nuk po e bej trojanin per qellim te keq sinqerisht,por thjesht sa per tju mburur shokeve.

noce ke ngatarru teme,keto shkruji te kategoria e pc e gjen ne forum.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Kerkese per hapje temash.. Rat1010 Online
Kerkese per hapje temash.. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese per hapje temash.. Empty Re: Kerkese per hapje temash..

Mesazh nga elisa prej 2009-01-09, 22:37

@Andi shkruajti:duke pare se po me mbaroj idete(u plaka Very Happy ),ju ftoj juve te jepni ide per tema te reja ne forum,te cilat do te zbatohen menjeher
hahahha andi,tkujtohet,ti u plake,un do ti tregoj ter gjerat Wink vazhdoj te ti tregoj mesa di un hahahha
elisa
elisa
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl

Kerkese per hapje temash.. Rat1010 Online
Kerkese per hapje temash.. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 365
Age : 26
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : pc,muzike
Puna : hehe edhe ate kam mangut...
Registration date : 21/09/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 2
<b>Kredite</b> Kredite : 4166

http://www.cami-bordonaba.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese per hapje temash.. Empty Re: Kerkese per hapje temash..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi