Pelcendetje

Shko poshtė

Pelcendetje Empty Pelcendetje

Mesazh nga BeratS prej 2009-10-15, 17:24

Une jam Berat Sekiraqa nga Fushė Kosova dhe Pelcendetje 549227 Pelcendetje Icon_wink
BeratS
BeratS

Pelcendetje Rat1010 Online
Pelcendetje Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 29
Vendodhja : Fushė Kosova
Registration date : 15/10/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3716

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi