Tjetėr skandal, 22 vjecarja nėn zinxhirė prej 16 vjetėsh.

Shko poshtė

Tjetėr skandal, 22 vjecarja nėn zinxhirė prej 16 vjetėsh. Empty Tjetėr skandal, 22 vjecarja nėn zinxhirė prej 16 vjetėsh.

Mesazh nga Andi prej 2009-10-29, 23:29

KAVAJE- Tjetėr rast shokues i shkeljes sė tė drejtave tė njeriut nė Shqipėri. Vetėm pak kilometra larg kryeqytetit njė tjetėr person me probleme mendore mbahet i lidhur me zinxhir nė shtėpi.
Kėsaj here bėhet fjalė pėr njė vajzė 22 vjecare nga Kavaja, e cila sipas tė atit ka lindur me probleme mendore, ndėrkohė qė mbahet e lidhur me zinxhir qė nė moshėn 6 vjecare.

Babai Spiro Tani tregon se vajza ėshtė agresive dhe e rrezikshme pėr komunitetin, ndėrkohė qė sipas tij, ėshtė detyruar ta lidhė pėr tė shmangur problemet. Vajza mbahet e lidhur me periudha tė caktura, sidomos kur kalon kriza tė rėnda.
54 vjecari thotė se rasti i vajzės njihet nga bluzat e bardha tė Kavajės, ndėrkohė qė sipas tij autoritetet nuk kanė bėrė asnjė pėr vajzėn pėrvec lidhjes sė njė pensioni prej 8 mijė lekėsh ndihmė nė muaj. Babai pretendon se lidhja me zinxhirė ėshtė njė pėrpjekje e dėshpėruar nė pamudėsi pėr tė vepruar ndyshe.

Vetėm pak ditė mė parė, nė media u publikuan pamjet shokuese tė trajtimit tė 2 motrave nė Maqellarė tė Dibrės, tė cilat mbaheshin tė lidhura me zinxhirė prej rreth 22 vitesh. Edhe nė Fier u zbulua njė djalė i komunitetit rom i cili ishte i detyruar tė jetonte i lidhur nė njė kolibe. Menjėherė pas publikmimit nė media, kėta persona janė dėrguar nė spitalet e specializuara pėr trajtimin e sėmundjeve mendore.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Tjetėr skandal, 22 vjecarja nėn zinxhirė prej 16 vjetėsh. Rat1010 Online
Tjetėr skandal, 22 vjecarja nėn zinxhirė prej 16 vjetėsh. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tjetėr skandal, 22 vjecarja nėn zinxhirė prej 16 vjetėsh. Empty Re: Tjetėr skandal, 22 vjecarja nėn zinxhirė prej 16 vjetėsh.

Mesazh nga anisa prej 2009-11-01, 18:18

PO DUHEN CUAR PARA GJYKATES BLUZAT E BARDHA QE KAN QEN NE DIJENI DHE NUK KAN BER GJE! E KU MOS TE BEHET AGRESIV PERSONI KUR MBAHET I LIDHUR QE I VOGEL... EDHE KAFSHA TERBOHET JO ME NJERIU.

DUAM TE FUTEMI DHE NE EUROP NE!!!!! :vetvrasje:
anisa
anisa
First Lady
First Lady

Tjetėr skandal, 22 vjecarja nėn zinxhirė prej 16 vjetėsh. Rat1010 Online
Tjetėr skandal, 22 vjecarja nėn zinxhirė prej 16 vjetėsh. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 335
Age : 33
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : se di ca esht...
Registration date : 07/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 4417

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tjetėr skandal, 22 vjecarja nėn zinxhirė prej 16 vjetėsh. Empty Re: Tjetėr skandal, 22 vjecarja nėn zinxhirė prej 16 vjetėsh.

Mesazh nga NEO prej 2009-11-04, 21:35

cpune kemi ne europe ne??? :))
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Tjetėr skandal, 22 vjecarja nėn zinxhirė prej 16 vjetėsh. Rat1010 Online
Tjetėr skandal, 22 vjecarja nėn zinxhirė prej 16 vjetėsh. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tjetėr skandal, 22 vjecarja nėn zinxhirė prej 16 vjetėsh. Empty Re: Tjetėr skandal, 22 vjecarja nėn zinxhirė prej 16 vjetėsh.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi