Shembje nė tunelin e Thirrės nė Kalimash.

Shko poshtė

Shembje nė tunelin e Thirrės nė Kalimash. Empty Shembje nė tunelin e Thirrės nė Kalimash.

Mesazh nga Andi prej 2009-11-06, 23:02

KUKES- Nė tunelin e Thirrės nė Kalimash i cili ėshtė i mbyllur prej disa kohėsh pėr automjetet ka ndodhur njė tjetėr shembje. Sipas tė dhėnave shembja nė tunel ka filluar qė mbrėmjen e djeshme rreth orės 20:00, ndėrkohė qė deri tani njė gjatėsi rreth 80 metra e tunelit ėshtė mbyllur totalisht nga inertet. Nė kėto momente nė tunel nuk ka drita ndersa ka filluar puna per pastrimin e interteve te rena.

Sipas dėshmitarėve tė ndodhur aty nė ato momentin e shembjes, fillimisht ėshtė ndjerė nje tronditje e ngjashme me nje tėrmet disa ballėsh. Korrespondenti bėn tė ditur se nė momentin e shembjes nė tunel punohej, por fatmiresisht nuk ka patur asnje te lenduar.

Sipas punėtorėve shkak i shembjes ka qenė avancimi i shpejtė i punimeve pėr tė hapur sa mė shpejt tunelin. Punėtorėt thonė se tashmė kanė frikė tė hyjnė nė tunel pėr shkak tė tronditjeve tė herėpashershme. Policia ndodhet nė vendngjarje ndėrsa ende nuk ka njė prononcim zyrtar nga ana e kompanisė qė kryen punimet.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Shembje nė tunelin e Thirrės nė Kalimash. Rat1010 Online
Shembje nė tunelin e Thirrės nė Kalimash. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shembje nė tunelin e Thirrės nė Kalimash. Empty Re: Shembje nė tunelin e Thirrės nė Kalimash.

Mesazh nga NEO prej 2009-11-07, 13:46

aha, iken leket per l** ne kete tunel :)
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Shembje nė tunelin e Thirrės nė Kalimash. Rat1010 Online
Shembje nė tunelin e Thirrės nė Kalimash. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shembje nė tunelin e Thirrės nė Kalimash. Empty Re: Shembje nė tunelin e Thirrės nė Kalimash.

Mesazh nga Andi prej 2009-11-07, 18:05

ishalla shembet komplet si tunel,se vetem ateher do ishte skandali me i madh,dhe mendoj se qeveria dhe sala do iknin nga qeverisja.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Shembje nė tunelin e Thirrės nė Kalimash. Rat1010 Online
Shembje nė tunelin e Thirrės nė Kalimash. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shembje nė tunelin e Thirrės nė Kalimash. Empty Re: Shembje nė tunelin e Thirrės nė Kalimash.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi