Pukė, digjet nė banesė babai i 3 fėmijėve

Shko poshtė

Pukė, digjet nė banesė babai i 3 fėmijėve Empty Pukė, digjet nė banesė babai i 3 fėmijėve

Mesazh nga Andi prej 2009-11-07, 23:12

PUKE- Njė 30 vjecar ka humbur jetėn nė pėrpjekje pėr tė shpėtuar dicka nga banesa e tij e pėrfshirė nga flakėt. Ngjarja ka ndodhur nė fshatin Buxhon tė rrethit tė Pukės, ndėrsa ende nuk dihen shkaqet e rėnies sė zjarrit.

Burime nga policia bėjnė tė ditur se Kujtim Cena, babai i tre fėmijėve ėshtė djegur brenda banesės sė tij, teksa po tentonte nxjerrjen e objekteve nga shtėpia.

Ndėrkohė mėsohet se nė drejtim tė fshatit tė largėt janė nisur forca tė shumta tė policisė dhe zjarrfikėse pėr shkak se banesa vazhdon tė jetė nėn flakė.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Pukė, digjet nė banesė babai i 3 fėmijėve Rat1010 Online
Pukė, digjet nė banesė babai i 3 fėmijėve Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi