Edhe une ne mesin tuaj!

Shko poshtė

Edhe une ne mesin tuaj! Empty Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga BukurosheOmel prej 2009-12-11, 08:48

Persh te gjitheve nga une BukurosheOmel.Edhe une ne mesin tuaj! Icon_biggrin

Quhem Linda jam 23 vjece..per momentin jam studente.. dhe jetoj jashte Albanise..Edhe une ne mesin tuaj! Icon_biggrin

Me pelqen Leximi muzika noti...per me shume do njifemi ngadale..
BukurosheOmel
BukurosheOmel

Edhe une ne mesin tuaj! Rat1010 Online
Edhe une ne mesin tuaj! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 33
Vendodhja : Me zemer ne Turqi
Koha e lire : Muzike..Lexim..Not
Puna : Studente
Registration date : 11/12/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3671

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Edhe une ne mesin tuaj! Empty Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga Andi prej 2009-12-11, 15:13

mire se erdhe linda,uroj tja kalosh mire Edhe une ne mesin tuaj! Icon_biggrin

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Edhe une ne mesin tuaj! Rat1010 Online
Edhe une ne mesin tuaj! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Edhe une ne mesin tuaj! Empty Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga BukurosheOmel prej 2009-12-11, 15:46

Flm..mire se te gjeta
BukurosheOmel
BukurosheOmel

Edhe une ne mesin tuaj! Rat1010 Online
Edhe une ne mesin tuaj! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 33
Vendodhja : Me zemer ne Turqi
Koha e lire : Muzike..Lexim..Not
Puna : Studente
Registration date : 11/12/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3671

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Edhe une ne mesin tuaj! Empty Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga NEO prej 2009-12-11, 17:17

Mireserdhe Linda.
Mos rastesisht quhesh Linda L. sepse nga te dhenat me ngjan me dike te njohur
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Edhe une ne mesin tuaj! Rat1010 Online
Edhe une ne mesin tuaj! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Edhe une ne mesin tuaj! Empty Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga BukurosheOmel prej 2009-12-13, 22:42

Edhe une ne mesin tuaj! Icon_biggrin Flm Neo....Linda eshte emri im i shkurter...kurse mbiemri me fillon me B..
BukurosheOmel
BukurosheOmel

Edhe une ne mesin tuaj! Rat1010 Online
Edhe une ne mesin tuaj! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 33
Vendodhja : Me zemer ne Turqi
Koha e lire : Muzike..Lexim..Not
Puna : Studente
Registration date : 11/12/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3671

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Edhe une ne mesin tuaj! Empty Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga NEO prej 2009-12-13, 23:02

a ok ,qenke dikush tjeter :)
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Edhe une ne mesin tuaj! Rat1010 Online
Edhe une ne mesin tuaj! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Edhe une ne mesin tuaj! Empty Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-12-14, 01:23

@BukurosheOmel shkruajti:Persh te gjitheve nga une BukurosheOmel.Edhe une ne mesin tuaj! Icon_biggrin

Quhem Linda jam 23 vjece..per momentin jam studente.. dhe jetoj jashte Albanise..Edhe une ne mesin tuaj! Icon_biggrin

Me pelqen Leximi muzika noti...per me shume do njifemi ngadale..



mire se erdhe bukuroshe....shpresojm ti kalosh sa me mire..mes nesh, dhe te jesh sa me aktive....
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Edhe une ne mesin tuaj! Rat1010 Online
Edhe une ne mesin tuaj! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6913

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Edhe une ne mesin tuaj! Empty Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga Bardha prej 2010-02-13, 21:12

Pershendetje te gjithve quhem bardha 19-vjec maturante........, me pelqen sporti i volejbollit edhe pse kete sport nuk e ushtroj shum
Bardha
Bardha

Edhe une ne mesin tuaj! Rat1010 Online
Edhe une ne mesin tuaj! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 28
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3870

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Edhe une ne mesin tuaj! Empty Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga KLEA prej 2010-02-13, 21:49

mir se erdhe Bardha te uroj argetim te kendshem ne kete forum
KLEA
KLEA

Edhe une ne mesin tuaj! Rat1010 Online
Edhe une ne mesin tuaj! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 76
Age : 41
Vendodhja : ITALI
Registration date : 04/08/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3884

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Edhe une ne mesin tuaj! Empty Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga NEO prej 2010-02-14, 13:54

Mireserdhe Bardha. te uroj nje qenrdim sa me te kendshem ne kete forum
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Edhe une ne mesin tuaj! Rat1010 Online
Edhe une ne mesin tuaj! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Edhe une ne mesin tuaj! Empty Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga GENTA prej 2010-02-15, 19:45

pershendetje te gjithve jam genta 18-vjec jam maturante.me pelqen kercimi.per me shume do te njihem ngadale
GENTA
GENTA

Edhe une ne mesin tuaj! Rat1010 Online
Edhe une ne mesin tuaj! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 176
Age : 28
Vendodhja : tiran
Registration date : 06/02/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3777

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Edhe une ne mesin tuaj! Empty Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga KLEA prej 2010-02-15, 19:55

mir se erdhe genta te uroj argetim te kendshem ne kete forum
KLEA
KLEA

Edhe une ne mesin tuaj! Rat1010 Online
Edhe une ne mesin tuaj! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 76
Age : 41
Vendodhja : ITALI
Registration date : 04/08/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3884

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Edhe une ne mesin tuaj! Empty Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga Bardha prej 2010-02-15, 21:31

FALEMINDERIT per mikpritjen KLEA dhe NEO DHE I uroj mirseardhjen GENTES
Bardha
Bardha

Edhe une ne mesin tuaj! Rat1010 Online
Edhe une ne mesin tuaj! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 28
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3870

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Edhe une ne mesin tuaj! Empty Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga GENTA prej 2010-02-17, 19:02

Falrminderit per mikpritjen klea dhe bardha
GENTA
GENTA

Edhe une ne mesin tuaj! Rat1010 Online
Edhe une ne mesin tuaj! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 176
Age : 28
Vendodhja : tiran
Registration date : 06/02/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3777

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Edhe une ne mesin tuaj! Empty Re: Edhe une ne mesin tuaj!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi