Erdha

Shko poshtė

Erdha Empty Erdha

Mesazh nga amerikani prej 2010-04-07, 20:40

Une jam boni nga kosova jetoj ne amerik besoj se do kenaqem me forumin tuaj dhe dua te jem antar aktiv
amerikani
amerikani

Erdha Rat1010 Online
Erdha Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 28
Vendodhja : Kosov
Registration date : 07/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3560

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Erdha Empty Re: Erdha

Mesazh nga Bardha prej 2010-04-11, 09:47

mir se vjen amerikan
Bardha
Bardha

Erdha Rat1010 Online
Erdha Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 28
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3870

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Erdha Empty Re: Erdha

Mesazh nga rora prej 2010-04-19, 19:54

MIREMBREMA,,,Une jam Aurora ose RORa si te doni,,jam ne gjimnaze,Jetoj ne Fier shkollen ''DERTLIU'',,,,me origjin Mallakastriote,,,kaq cfare mud tu interesoj tjeter mund te pyesni...klm te gjithe bye
rora
rora

Erdha Rat1010 Online
Erdha Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 20
Age : 26
Vendodhja : fier
Koha e lire : merem me facebook,,,ose dal me shoqerin
Puna : snuk,,,
Registration date : 11/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3556

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Erdha Empty Re: Erdha

Mesazh nga Bardha prej 2010-04-19, 21:12

mir se vjen rora shpresoj tja kalosh a me mir ne kete forum
Bardha
Bardha

Erdha Rat1010 Online
Erdha Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 28
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3870

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Erdha Empty Re: Erdha

Mesazh nga s2008 prej 2010-04-20, 13:54

Mire se erdhe Aurora.Te uroj te kalosh sa me kendshem.
s2008
s2008

Erdha Rat1010 Online
Erdha Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 45
Age : 35
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : internet
Puna : mekanik
Registration date : 09/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 4248

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Erdha Empty Re: Erdha

Mesazh nga rora prej 2010-04-20, 18:45

faleminderit
rora
rora

Erdha Rat1010 Online
Erdha Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 20
Age : 26
Vendodhja : fier
Koha e lire : merem me facebook,,,ose dal me shoqerin
Puna : snuk,,,
Registration date : 11/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3556

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Erdha Empty Re: Erdha

Mesazh nga Bardha prej 2010-04-20, 20:17

ska perse rora
dhe i urojmirseardhjen s2008
Bardha
Bardha

Erdha Rat1010 Online
Erdha Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 28
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3870

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Erdha Empty Re: Erdha

Mesazh nga s2008 prej 2010-04-21, 21:42

@Bardha shkruajti: i urojmirseardhjen s2008
Pershendetje Bardha.Uroj qe te kalojme bukur se bashku.Erdha Icon_biggrin
s2008
s2008

Erdha Rat1010 Online
Erdha Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 45
Age : 35
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : internet
Puna : mekanik
Registration date : 09/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 4248

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Erdha Empty Re: Erdha

Mesazh nga Bardha prej 2010-04-22, 21:17

gjithashtu dhe un uroj qe tja kalojm sa me mir Erdha Icon_biggrin
Bardha
Bardha

Erdha Rat1010 Online
Erdha Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 28
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3870

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Erdha Empty Re: Erdha

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi