Mir se erdha ne mesin tuajj By:Xhek!1

Shko poshtė

Mir se erdha ne mesin tuajj By:Xhek!1 Empty Mir se erdha ne mesin tuajj By:Xhek!1

Mesazh nga eko-nomisti@live.com prej 2010-06-16, 14:07

Mir se ju gjeta antar te nderuar un jam xheki nga shkupi poashtuu ju pershendes te gjithve dhe ju deshiroj kalim te bukur ktu me juuvee ciaoo per te gjithh.Very Happy
eko-nomisti@live.com
eko-nomisti@live.com

Mir se erdha ne mesin tuajj By:Xhek!1 Rat1010 Online
Mir se erdha ne mesin tuajj By:Xhek!1 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 24
Vendodhja : shkupiiii-Mk
Registration date : 16/06/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3465

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi