SHTEPIJA IME

Shko poshtė

SHTEPIJA IME Empty SHTEPIJA IME

Mesazh nga Dajti i madh prej 2010-10-25, 17:38

Pershendetje jam Dajti i madh jam nga kosova ketu erdha befasisht
shpresoj qe mit te kalojmi ne shoqeri me juper meshum info ditet ne vazhdim


ju pershendes dhe mir se mini ne shtepin time
Dajti i madh
Dajti i madh

SHTEPIJA IME Rat1010 Online
SHTEPIJA IME Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 29
Vendodhja : nerhije
Registration date : 25/10/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3334

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHTEPIJA IME Empty Re: SHTEPIJA IME

Mesazh nga s2008 prej 2010-10-26, 14:48

Mire se erdhe Dajti i madh.Uroj te kalosh bukur ne forumin hapsira juaj. Very Happy
s2008
s2008

SHTEPIJA IME Rat1010 Online
SHTEPIJA IME Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 45
Age : 35
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : internet
Puna : mekanik
Registration date : 09/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 4240

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHTEPIJA IME Empty Re: SHTEPIJA IME

Mesazh nga GENTA prej 2010-10-27, 17:37

mire se erdhe dajti i madhe shpresoj tja kalosh sa me kendshem midis nesh SHTEPIJA IME 842543
GENTA
GENTA

SHTEPIJA IME Rat1010 Online
SHTEPIJA IME Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 176
Age : 28
Vendodhja : tiran
Registration date : 06/02/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3769

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHTEPIJA IME Empty Re: SHTEPIJA IME

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi