Po mua me pranoni?

Shko poshtė

Po mua me pranoni? Empty Po mua me pranoni?

Mesazh nga Amelia prej 2011-01-12, 13:56

Psh te gjitheve . Jam amelia vij nga tirana dhe jam 19 vjec. Per me shume besoj se do njihemi ne vazhdim :pime birra: :pime birra:
Amelia
Amelia

Po mua me pranoni? Rat1010 Online
Po mua me pranoni? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 1
Age : 28
Vendodhja : Mbi torte
Registration date : 12/01/2011
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3262

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi