KOMBI KA NEVOJE PER PENEN TENDE...!!!

Shko poshtė

KOMBI KA NEVOJE PER PENEN TENDE...!!! Empty KOMBI KA NEVOJE PER PENEN TENDE...!!!

Mesazh nga Fletorja SHQIPTARIA prej 2011-08-08, 23:01

KERKOHEN BASHKEPUNETORE QE TE SHKRUAJNE PER REVISTEN DIXHITALE "SHQIPTARIA"...!!!.Tungjatjeta!

Nė fund tė kėtij muaji (me 28 Gusht 2011), do tė publikohet numri i radhės i organit tė pėrmuajshėm mediatik (falas), tė pamvarur dhe gjithė-pėrfshirės: "Fletorja SHQIPTARIA".

Qėllimi i kėtij organi ėshtė qė tė krijojmė njė platformė krejt tė pamvarur nga kahet politike apo grupet e interesit komerciale.

Njėkohėsisht duke i dhėnė mundėsi konsolidimi Shqiptareve anėmbanė; pa dallim feje, krahine apo ideje!

"filtrat redaktuese", janė:
1- Shqipe sa mė tė paster, pa huazime tė huaja (tė panevojshme).
2- Sa mė pak propagandė partiake.
3- Artikuj qė nuk ofendojnė.
4- Artikuj qė s'janė publikuar nė ndonjė media tjetėr mė pėrpara.

Deri tani kemi pasur rreth 6000 lexues dhe me ndihmėn e Zotit dhe tuajėn, do tė shtohen lexuesit ē'do ditė e mė tepėr...

Pėr kėtė arsye po kėrkojmė bashkėpunetorė tė lamive tė ndryshme (art, kulturė, sport, shkencė, politikė, ekonomi, ēėshtje kombėtare, teknologji, etj...) qė kanė dėshirė dhe mundėsi tė shkruajnė diēka; qė tė dėrgojnė shkrimet e tyre sa mė shpejt qė tė jetė e mundur.

Poashtu me kėtė rast shpallim tė hapur edhe konkursin pėr "rubriken fotoreportazh": ku do tė publikohen 10 fotografitė mė domethėnėse. Fotografitė mund tė jenė nga krahina tė veēanta Shqiptare / Arbreshe, diaspora apo raste tė veēanta me motive kombėtare.

Si organ informues dhe analizues, kėrkojmė intelektualė/e dhe profesionistė/e nga Republika e Shqipėrisė, Kosova, Maqedonia, Mali i Zi, Lugina e Preshevės, Cameri, Arbėreshė/e, Arvanitas dhe sigurisht nga mėrgata Shqiptare.


TE GJITHE TE INTERESUARIT JANE TE LUTUR TE NA KONTAKTOJNE SA ME SHPEJT QE TE JETE E MUNDUR...!!!

GJITHASHTU JENI TE LUTUR T'A SHPERNDANI KETE LAJMERIM!


INFOatFLETORJASHQIPTARIAdotCOM
FletorjaSHQIPTARIA . COM
"Platforma e tė gjithė Shqiptarėve; pa dallim feje, krahine apo ideje"

PS: U kerkoj ndjese administratoreve te ketij portali nqs ky publikim bie ndesh me rregullat tuaja!
Fletorja SHQIPTARIA
Fletorja SHQIPTARIA

KOMBI KA NEVOJE PER PENEN TENDE...!!! Rat1010 Online
KOMBI KA NEVOJE PER PENEN TENDE...!!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 107
Vendodhja : shqip
Registration date : 08/08/2011
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3049

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi