hi

Shko poshtė

hi Empty hi

Mesazh nga klajdi66 prej 2014-12-07, 09:11

Ckm mund te me tregoni si funksionon ky site 😀
klajdi66
klajdi66

hi Rat1010 Online
hi Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 30
Vendodhja : tirane
Registration date : 07/12/2014
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 1837

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hi Empty Re: hi

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2015-02-21, 17:04

cuna jam kurioz te di andi , dhe neo nga behen se kan humb fare kot
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

hi Rat1010 Online
hi Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6913

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hi Empty Re: hi

Mesazh nga Andi prej 2015-02-21, 17:12

@The Bloody Alboz shkruajti:cuna  jam  kurioz  te  di  andi , dhe  neo nga  behen  se  kan  humb  fare  kot

Prezent, me neo po bej kontrate qe te rikthehet ketu Very Happy , mire se erdhe dhe te falenderoj qe u riktheve

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

hi Rat1010 Online
hi Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hi Empty Re: hi

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2015-02-21, 17:20

seriozisht ishte nje surpriz e kendeshme , ngjalli nje nostalgji te pa pare Very Happy uroj te jeni te gjith mire dhe te riktheheni sa me shpjet Very Happy
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

hi Rat1010 Online
hi Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6913

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hi Empty Re: hi

Mesazh nga Andi prej 2015-02-21, 17:23

do mundohemi plako, suprize ishte edhe per mua qe ky forum ishte akoma online, jam penduar qe e lash mbas dore. uroj te rikthehemi sa me shum :bukur:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

hi Rat1010 Online
hi Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hi Empty Re: hi

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2015-02-21, 18:14

sill neon se na plasen kompiutrat ahhahahh
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

hi Rat1010 Online
hi Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6913

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hi Empty Re: hi

Mesazh nga anisa prej 2015-02-21, 18:55

Nje kthim mbrapsh ne koh duke lexuar postet tona... ppr mbase jemi pak me te pjekur... mbasee lol!
anisa
anisa
First Lady
First Lady

hi Rat1010 Online
hi Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 335
Age : 33
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : se di ca esht...
Registration date : 07/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 4425

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hi Empty Re: hi

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2015-02-21, 19:00

hmm anisa spo kujtohem mir per ty , un po ai pall kam ngel :qesh me lot:
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

hi Rat1010 Online
hi Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6913

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hi Empty Re: hi

Mesazh nga anisa prej 2015-02-21, 19:27

Po ska gje se avash avash ndoshta do kojtohemi :bukur:
anisa
anisa
First Lady
First Lady

hi Rat1010 Online
hi Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 335
Age : 33
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : se di ca esht...
Registration date : 07/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 4425

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hi Empty Re: hi

Mesazh nga Andi prej 2015-02-21, 20:14

@The Bloody Alboz shkruajti:sill  neon  se  na plasen  kompiutrat  ahhahahh

hahahaha sa mire e mban mend Very Happy , ti shkruaj ca problemi ke se vjen vete ai

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

hi Rat1010 Online
hi Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hi Empty Re: hi

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2015-02-21, 20:49

ishte batut per ta risjell :p
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

hi Rat1010 Online
hi Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6913

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hi Empty Re: hi

Mesazh nga anisa prej 2015-02-21, 21:31

Duhet te bejm nje peticion me firmat tona.. mbase na ri kthehet Neo :)
anisa
anisa
First Lady
First Lady

hi Rat1010 Online
hi Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 335
Age : 33
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : se di ca esht...
Registration date : 07/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 4425

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hi Empty Re: hi

Mesazh nga Andi prej 2015-02-22, 13:55

Neo eshte pak i turpshem, ka nevoje per pak kurajo sa ti dal turpi lol!

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

hi Rat1010 Online
hi Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hi Empty Re: hi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi