Nishani: “I hoqa mustaqet qė tė bėhem gati mė lehtė"

Shko poshtė

Nishani: “I hoqa mustaqet qė tė bėhem gati mė lehtė" Empty Nishani: “I hoqa mustaqet qė tė bėhem gati mė lehtė"

Mesazh nga Andi prej 2015-02-20, 21:49

Vendimi i presidentit Nishani pėr tė hequr mustaqet u komentua gjatė, kur kreu i shtetit u shfaq nė ekrane me look-un e tij tė ri. Presidenti rrėfeu nė emisionin “Top Story” se look-u i ri, pa mustaqe, i shėrben pėr tu pėrgatitur me lehtė pėr nė punė.

Ka hyrė viti i ri me njė look tė ri pėr ju…
Po e vėrtetė, besoj mė afėr origjinalit.

Ndonjė arsye?
Thjesht lehtėsi pėr tu pėrgatitur ēdo mėngjes pėr nė punė. Nuk nevojitet mė ai angazhim specifik.
Do tu kushtojė taksapaguesve, se do duhet tė printohen dhe fotot e reja tani…
Pėr fat tė mirė kėtė kursim e ka menduar me kohė qeveria kėshtu qė nuk do tė ketė shpenzime.


_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Nishani: “I hoqa mustaqet qė tė bėhem gati mė lehtė" Rat1010 Online
Nishani: “I hoqa mustaqet qė tė bėhem gati mė lehtė" Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi