Juristja shqiptare super-seksi

Shko poshtė

Juristja shqiptare super-seksi Empty Juristja shqiptare super-seksi

Mesazh nga Andi prej 2015-02-28, 16:35

Juristja shqiptare super-seksi Jurist10

E re dhe shumė atraktive, lirisht mund tė thuhet se ėshtė nga ato modele qė tė lėnė gojėhapur me linjat seksi qė ka dhe fytyrėn unike. Redona Koci, ka mbaruar studimet e larta pėr juridik, ndėrsa karierėn si modele vazhdon ta ushtrojė si profesion tė dytė. Nė njė intervistė tė fundit, juristja superseksi rrėfen jetėn e saj…

Sa kohė ka qė ushtron profesionin e modeles?

Unė kam gati 6 vite qė jam pėrkushtuar modelimit. Kanė qenė vite tė bukura dhe jam e lumtur me arritjet e mia tė deritanishme, por akoma nuk e kam arritur atė qė dua.

Si mendon se ecėn kjo fushė tek ne, shumica ankohen po ti?

Nėse je e mirė nė atė qė bėn, nėse e dėshiron vėrtetė kėtė punė dhe nėse gjenė kontaktet e nevojshme arrinė tė mbijetosh nė treg, pėr mua nuk ka qenė shumė e vėshtirė pasi gjithmonė mė kanė ardhur oferta nga mė tė ndryshmet.

Kush ėshtė Redona pėr ata qė nuk e njohin, pėrshkruaje veten me pak fjalė?

Unė jam 26 vjece, kam mbaruar studimet e larta pėr juridik, jam njė njeri si gjithė tė tjerėt dhe mė pėlqen tė jem vetvetja pasi mendoj se jam unike nė llojin tim.

Je njė nga personazhet shumė tė ndjekur nė rrjetet sociale, cfarė i bėn meshkujt tė tė pėlqejnė?

Nuk e di, ėshtė njė pyetje qė nuk mund ti jap pėrgjigje unė.

Linjat dhe fizikun e ke tė trashėguar?

Po, fizikun dhe linjat i kam tė trashėguara..

Sa kujdesesh pėr tė, me cfarė i mban linjat perfekte tė trupit?

Ahh me ato dietat e shpifura, por sigurisht edhe palestra ėshtė shumė e rėndėsishme edhe pse unė e ndiej veten me fat pasi metabolizmi im mė favorizon tė ha pak mė shumė se cfarė lejohet dhe mos tė shtoj kilogram.

Ėshtė e dashuruar Redona, nėse jo cili ėshtė mashkulli ideal pėr ju?

Modelet janė njerėz si gjithė tė tjerėt, bien nė dashuri njėsoj, lėndohen po njėsoj dhe falin po njėsoj. Modelimi ėshtė profesion sic mund tė jetė ai i gazetarit apo kėngėtarit, mashkulli ideal mjafton tė ketė zemrė tė madhe pasi ėshtė dicka qė mua mė plotėson.

Cilat janė tabutė qė janė thyer tek ne dhe cfarė ngelet akoma tabu tek shqiptarėt?

Besoj se shumė njerėz kanė akoma tabu pozimin topless apo nudo, unė kam pozuar topless dhe mendoj se nuk duhet tė ketė tabu tė tilla pasi tė pozosh nudo apo topless ėshtė art nė vete.

Ke pozuar topless dhe nė mėnyrė shumė sensuale, do pranojė tė pozoje nudo?

Sa pėr tė pozuar nudo ėshtė dicka qė mund tė realizohet nė tė ardhmen por momentalisht nuk e kam nė plan.

Cilat janė planet tua pėr tė ardhmen dhe cfarė synimesh ke?

Do tė jem akoma pjesė e modelimit, kėtė u’a siguroj.

Profili i saj --> https://www.facebook.com/redona.koci?fref=ts

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Juristja shqiptare super-seksi Rat1010 Online
Juristja shqiptare super-seksi Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi