Elisa Spiropali bėhet nėnė, sjell nė jetė vajzėn Nalta

Shko poshtė

 Elisa Spiropali bėhet nėnė, sjell nė jetė vajzėn Nalta Empty Elisa Spiropali bėhet nėnė, sjell nė jetė vajzėn Nalta

Mesazh nga Andi prej 2015-03-04, 20:50

 Elisa Spiropali bėhet nėnė, sjell nė jetė vajzėn Nalta Elisa310

Drejtoresha e Doganave, Elisa Spiropali ėshtė bėrė nėnė, ndėrsa ka sjellė nė jetė vajzėn me emrin Nalta.

Vogėlushja ka lindur me peshėn

3 kg e 400 gr dhe se tė dyja gėzojnė shėndet tė plotė.

Mėsohet se emri i vajzės ėshtė zgjedhur nga vetė Elisa, para se ajo tė vinte nė jetė.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

 Elisa Spiropali bėhet nėnė, sjell nė jetė vajzėn Nalta Rat1010 Online
 Elisa Spiropali bėhet nėnė, sjell nė jetė vajzėn Nalta Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi