CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Musafir prej 2007-08-28, 21:04

CILI ESHTE QYTETI ME I BUKUR OSE SHTETI KU KENI QENE DHE PSE U KA LENE MBRESA?PO VENDI NE TE CILIN ENDERRONI TE SHKONI???
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Guest prej 2007-08-28, 21:08

SORRY BUT WE DONT COPY OTHERS .....WE HATE WHO COPYY


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-08-28, 21:09, edituar 1 herė gjithsej
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Musafir prej 2007-08-28, 21:08

Po filloj un qe tu heq turpin...udhetimi im me i bukur ka qene ne Greqi megjithse vendi nuk ishte kushedise cfare u kenaqa se ndenja 10 dite me shoqerine larg lamiljes..ndersa vendi qe kam enderr te shkoj eshte Egjipti..shpresoj ta realizoj nje dite!!

tani ju takon juve te flisni
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Guest prej 2007-08-28, 21:12

PO CA ME FOL MAR CA ME FOL . PO KETA NE SHQIPERI NUK KAN TE DREIT TE SHKOIN KU U DO QEFI DHE PER MUA ESHT TEM JO E MIR SPS KEMI ANTAR/E QE NUK KAN MUDESI ME DAL JASHT SHTETI , DHE U DUKET SE NE MBURREMI
SORRY ,,,,,,,,,,,,,,, ,
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Musafir prej 2007-08-28, 21:14

me vjen keq Darku po un nuk e kam kopjuar ne asnje vend kete teme...mua me pelqen shume te udhetoj per ate e hapa si argument!!ne nuk jemi pa risorsa mentale qe te kopjojme temat nga forumet e tjera..
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Musafir prej 2007-08-28, 21:19

Nuk kuptoj pse flet keshtu...un pyeta edhe se ne cilin qytet..shqiperia ka plot qytete te bukura qe mund te vizitohen!pastaj nuk eshte e thene qe vendi te jete mrekulli mund te kalosh momente te bukura edhe ne nje kasolle,ose buze nje lumi me shoqerine.Un per vete mbaj mend te jem kenaqur shume ne Skuraj(shqiperi)nje liqen i vogel ne zonen e Mirdites
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Andi prej 2007-08-28, 21:21

per te udhetuar shum skam pas rast por nje her kam qene ne janine (greqi) ishte mire jo keq,
ndersa vendi qe do doja te ikja eshte italia me sakte ne (lacio) afer romes

p.s.dark jane thjeshte diskutime keto nuk eshte e thene te behet si te themi ne ok dark? :pime birra:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rat1010 Online
CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Guest prej 2007-09-01, 15:00

ca ban tu pi ti andi ke nevoi per shoqeri :pime birra: , se ketu jam dhe une ,, coment ishte , se mu duket si tem e pare dikun pranai thash ,
po neve nuk dim te copjoim ti e di mir ket andi .
Qytei me i bukur qe kam qen esht Kruja.
dhe ne europ me ka pelqy Edinburg ne SKOCI
:pime birra: :pime birra:


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-09-02, 16:02, edituar 1 herė gjithsej
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Andi prej 2007-09-01, 20:12

ashtu eshte neve vetem na kopjojne :pime birra:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rat1010 Online
CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Musafir prej 2007-09-10, 20:31

Po ju pa mua beni feste??'jo Se he se po vij pa u ftuar....:gezuar:
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Guest prej 2007-09-10, 20:38

haha foto e bukur kjo e reja you can rock arla then if u do
you are must welcome in our party
:pime birra: :pime birra: :pime birra: :pime birra: :pime birra: :pime birra: :pime birra: me pi e mu ba tap qe mos me dit ku esht dera e shpis
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Guest prej 2007-09-10, 21:29

meqe po flitet per vende te bukura un ju keshulloj disa vende qe esht veshtir ti harrosh...

1. barcellona -spanj
2. avinjone - spanj
3. praga - ceki
4. berlino- gjermani
5. monako - gjermani
6. strasburg - franc
7. edhe brigjet magjepse te kroacis

dhe se shpejti shpresoj tju keshilloj edhe egjyptin, indin dhe greqin.. shpresojm...!!!!
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga NEO prej 2007-09-10, 23:10

udhetimi im me i bukur ka qene ne Kosove ku vajtem me miqte e mi per nje koncert. Ia kaluam shume mire fale dhe mikpritjes fantastike qe na bene qytetaret e Prishtines. I pershendes te gjithe kosovaret kudo qe ndodhen.
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rat1010 Online
CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Vizitor prej 2007-09-20, 19:07

udhetimi im me i bukur ka qene kete vere kur shkova ne itali, ne firence. dhe kur shkova ne kosove me shoket. Atje u beme aq tap sa prishem hotelin dhe na u desh qe te jepnim lek per ta riparu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Andi prej 2007-09-21, 19:20

hahah jurgeno,po cdoni qe paguni ju tja kishit fut vrapit,ja un psh kur shkova nje her me shoket ne qytetin e korces tek nje hotel qe mbahet me emer keputem deren e dy dhomave,morem ca shampo qe ishin aty bem edhe ca gjera tjera dhe kur erdhi puna spagum kokren e lekut Very Happy


anisa lumsi ti paske ber qef

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rat1010 Online
CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Vizitor prej 2007-09-22, 23:55

edhe ne and prishem dy dyer dhe ca panorama. ha ha ha mu kujtua tani nje e fort fare. nje shoku im u ba tap fare, edhe po rrinim aty ne 3-4 veta, te gjith te pir. ky tani po shifte panoramen e skenderbeut ne mur edhe tha: Po ky kur*a cin shef ashtu dhe e thyu panoramen ha ha ha, ishte e fort fare. leke paguam ne se paguan gocat ne fillim edhe po na vinte zor, po te ishim ne shqiperi zdo kishte pagu njeri lek
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Eri-B prej 2007-09-27, 13:49

e ke fjalen per atehere kur shkove ne maqedoni me klasen e aristidhit ti?
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rat1010 Online
CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-09-27, 14:31

per mua udhetimi me i bukur so jete kur te vi atje dhe gjithashu do takoj erin po shkova ne elbasan!!!
****MILKA****
****MILKA****

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rat1010 Online
CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 24
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4541

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Eri-B prej 2007-09-29, 14:14

haha. te mirepres milka. Ka vend Elbasani edhe per ty edhe per te gjithe ata qe na duan te miren si puna jote. Po vetem mua do me takosh. Jurgenin dhe adin nuk ke qejf ti takosh?
Lere nje here se harrova une. Kush krahasohet me mua....:)
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rat1010 Online
CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Vizitor prej 2007-10-01, 22:28

avash ero se me duket setu ngriten puplat ty Very Happy .
po ti milka vetem erin do takoke?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-10-02, 09:30

JOOOOOOO!!!!!!Je ti,Eri,Adi etjjjjjjj
****MILKA****
****MILKA****

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rat1010 Online
CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 24
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4541

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Guest prej 2007-10-02, 13:04

ju mbete duke udhtu mar
une gjithmon skotland esht vendi im i perferuar .kam gjen ne shum vende por si atje nuk ka , ke mundesi me pa dhe
Dinosaurat ne uje ,,,
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-10-02, 14:50

EH UNE PER VETE DUA TE UDHETOJ_______QE TE SHOH BOTEN E KAM MUNDESI PSE TE MOS PERFITOJ???????
****MILKA****
****MILKA****

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rat1010 Online
CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 24
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4541

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Guest prej 2007-10-04, 01:07

PERFITO O MILKA ... AKOMA SKE FILLUAR TI? BOTA E SHT E MADHE DUHET TE KISHE FILLUAR ME KOH TE BRIDHJE...
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Guest prej 2007-10-04, 01:49

e=he po pse mos te perfitoi ,eka shancin dhe pse mos ta shrytezoi ,,,,,,,,,,,,,
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE? Empty Re: CILI ESHTE UDHETIMI ME I BUKUR QE KENI BERE?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi